Введіть ім'я домену:
.ua .com.ua .in.ua .org.ua
.ru .com .net .org
Показати всі домени

Чим відрізняється ігровий хостінг від веб-хостінгу?

Любителів грати в ігри стає все більше, тому послуга з надання хостінгу для ігрових проектів набирає популярності. Хтось хоч раз стикався з поняттям хостінгу напевно думає, що ігровий хостінг від звичайного нічим не відрізняється. Але чи це так?

Хостінг - це послуга надання місця на сервері, де розміщуватиметься ваш сайт. Вибирай таку послугу користувач, звичайно ж, прагне вибрати якісний і надійний хостінг. Але варто відзначити, що навіть найкращий хостінг не завжди підходить для ігрового сервера. Справа в тому, що ігровий сервер вимагає особливого підходу і як наслідок вимагає потужного обладнання та великої прохідності трафіку.

Тобто ігровий хостінг - це послуга з надання виділеного сервера для розміщення на ньому ігрових платформ. Такий сервер має відповідати всім необхідним характеристикам. За своєю суттю такий хостінг є доступом до гри через машину хостінг-провайдера. Він повинен працювати цілодобово, щоб забезпечити доступ до гри в будь-який час доби. Крім того спеціальні сервери призначені для цих цілей мають зручну панель управління, швидкий доступ до налаштування параметрів та можливість самостійного налаштування та встановлення додаткових плагінів.

Основна відмінність веб хостінгу та ігрового полягає в тому, що веб хостінг надає доступ до завантаження та обробки програм необхідним для роботи вашого сайту. Ігровий хостінг є вже готовий ігровий сервер, який готовий до роботи без завантаження яких-небудь доповнень.

Варто зазначити, що далеко не кожна хостінгова компанія може надати свої сервери в оренду під хостінг серверів.

Див. також:

Веб хостінг та ігровий хостінг чи є відмінності?

Будь ласка, виберіть мову сайту за промовчанням: