Введіть ім'я домену:
.ua .com.ua .in.ua .org.ua
.ru .com .net .org
Показати всі домени

Основні ризики при замовленні дешевого хостінгу

Коли вперше стикаєшся із проблемою вибору хостінгу багатьох підкуповує можливість розмістити свій сайт на безкоштовному майданчику. Такий варіант здається доступним та прийнятним у всіх сенсах. Адже ваш шлях тільки починається, і ви не готові ризикувати. А у безкоштовного варіанта так багато переваг і головним звичайно ж є його ціна, вірніше її відсутність. Але така думка вкрай оманлива, адже рано чи пізно ви зіткнетеся з проблемами.

Безкоштовні хостінги украй ненадійні. Розмістити на такому хостінгу сайт великої компанії просто кумедно. Адже сьогодні він є, а завтра від нього й слід застудив. Основні користувачі таких хостінгів – це любителі, що тільки починають пізнавати ази у створенні власного сайту.

Дешевий хостінг це не тільки ризик, а й супутній ряд проблем.

Обмежені ресурси

Безкоштовний хостінг не може запропонувати велику кількість ресурсів. Зазвичай вони обмежені. І є більша ймовірність, що отриманих мегабайтів ледь вистачить на облаштування простого аматорського сайту. Однак будь-який сайт прагне розвитку і дуже швидко ви зрозумієте, що переросли послуги безкоштовного хостінгу і все ж таки доведеться вибрати доступний варіант серед великої кількості тарифних планів найкращих хостінг провайдерів. І шкодувати все ж таки доведеться, адже переїзд нехай навіть з дешевого хостінгу це втрата часу і сил, а також ваших нервів.

Відсутність безпеки

Безкоштовні хостінги вкрай ненадійні і не безпечні. Вони не зможуть забезпечити вашому сайту постійного онлайну, скрізь вас переслідуватиме нав'язлива реклама, а власники даного хостінгу не несуть жодної відповідальності за збереження інформації. Тому якщо раптом вранці ви виявите, що сайт не активний, а хостінг зовсім зник не дивуйтеся. Цього й варто було чекати. Адже сьогодні безкоштовний хостінг є, а завтра може і не бути.

Відсутність підтримки

Зіткнувшись із проблемою відсутності безпеки не забувайте, що такий хостінг не має і технічної підтримки. Тому пізнавати всі ази ви будете методом «тику», а якщо щось піде не так, то допомогти вам зможете лише ви самі. У кращому випадку ви можете виявити хоч найменший натяк на технічну підтримку. Але відповідати вам будуть коротко, без особливо ентузіазму і врятлі допоможуть чимось слушним. Швидше за все ви зіткнетеся з повним ігноруванням вашої проблеми та відсутністю розуміння як такого.

Безкоштовні хостінги – це ризик. Причому ризикуєте ви своїми ідеями, планами та безпосередньо вашою цільовою аудиторією. Значно простіше віддати перевагу перевіреним хостінговим компаніям, купити платний хостінг та покласти частину турбот на них.

Див. також:

Чому не потрібно замовляти дешевий хостінг?

Будь ласка, виберіть мову сайту за промовчанням: