Введіть ім'я домену:
.ua .com.ua .in.ua .org.ua
.ru .com .net .org
Показати всі домени

Що включає хостінговий пакет?

При виборі хостінгу зовсім не важливо, на якому рівні знаходиться ваша компанія. Будь це маленька фірма, що тільки набирає обертів або вже усталена компанія, яка на ринку не перший рік. При виборі хостінгу важливо розуміти, що вибір хорошої послуги хостінгу це запорука не тільки вашого успіху, але і вашої безпеки. Важливо точно визначити ваші вимоги, перш ніж визначити хостінговий пакет .

Хороший хостінговий пакет включає як мінімум три основні складові:

  • Трафік
  • Безпека
  • Ресурси

Визначення важливості цих складових виключно турбота власника ресурсу, а отже, ваша. Але якщо робити усвідомлений і правильний вибір, то в першу чергу варто звернути увагу на ці параметри.

Трафік сайту

Споживання вашого сайту в першу чергу залежить від кількості відвідувачів та кількості розміщеної на сайті інформації. Однак чим більша завантаженість вашого сайту, тим вищі вимоги до хостінгових пакетів, а отже, і до ресурсів.

Необхідні ресурси

Визначити необхідність ресурсів, що надаються вам, звичайно ж потрібно. Використання тих чи інших скриптів чи баз даних значно впливає вибір пакета хостінгу. А вчасно визначивши що вам необхідно ви зможете оптимально підібрати вигідний для вас тариф, який дозволить скласти оптимальне співвідношення за ціною та ресурсами, що надаються вам.

Безпека

Турбота про безпеку вашого сайту не може стояти на останньому місці. Втрата даних не зіграє на руку. Їх відновлення або переїзд на новий хостінг завжди трудомісткий і витратний процес. Тому подумати про те, з якою частотою повинні створюватися резервні копії та які ще вимоги безпеки вам хотілося б бачити, необхідно обміркувати заздалегідь.

Різні пакети хостінгів надають різні спектри послуг. Але завдання користувача полягає в тому, щоб чітко розуміти які вимоги варто висувати до хостінгу.

Див. також:

Що повинен включати хостінговий пакет?

Будь ласка, виберіть мову сайту за промовчанням: