Введіть ім'я домену:
.ua .com.ua .in.ua .org.ua
.ru .com .net .org
Показати всі домени

osCommerce хостінг

osCommerce хостінг від компанії «Український хостінг».

Хостінг osCommerce

osCommerce (Open Source Commerce) — це движок інтернет-магазину, перша версія якого з'явилася в 2000 році. osCommerce може бути встановлений на будь-якому нашому хостінгу/виділеному сервері з підтримкою PHP і MySQL. osCommerce - це вільне програмне забезпечення з GNU GPL.

osCommerce - це більше 4 тис. різних модулів, що дозволяють змінювати і доповнювати функції магазину різним чином, це десятки тисяч магазинів по всьому світу (тільки в офіційному каталозі osCommerce зареєстровано понад 14 тис. магазинів на osCommerce).

osCommerce хостінг

CMS osCommerce вимоглива до ресурсів, тому необхідно правильно вибрати для неї хостінг. Якщо на вашому сайті на osCommerce буде менше 100 сторінок і помірне число відвідувачів, то ви можете взяти наш хостінг PHP та MySQL, а в подальшому, в міру розвитку перейти на osCommerce хостінг на VPS.

Якщо ж ви плануєте зробити свій проект великим і якісним, якщо планується його стрімке зростання, якщо ви хочете заробляти на ньому, то краще відразу брати хостінг VPS.

Встановлення osCommerce на хостінг

Після оплати хостінгу osCommerce (звичайного або VPS) вам будуть вислані доступи на панель управління хостінгом, зокрема на FTP для завантаження файлів (см. приклади завантаження файлів по FTP) і на базу даних MySQL.

Якщо ви замовите у нас osCommerce хостінг на VPS, то ви зможете встановити CMS osCommerce самостійно, дотримуючись інструкції по встановленню, або, за Вашим запитом наші технічні фахівці встановлять на ваш хостінг VPS останню стабільну версію osCommerce в стандартній комплектації.

Якщо ви замовте у нас звичайний хостінг osCommerce, то ви зможете встановити CMS osCommerce самостійно, дотримуючись інструкції по встановленню.

Будь ласка, виберіть мову сайту за промовчанням: