Введіть ім'я домену:
.ua .com.ua .in.ua .org.ua
.ru .com .net .org
Показати всі домени

Кластер серверів в Україні

Кластери серверів високої надійності і високопродуктивні кластери.

Створення та/або налаштування індивідуальних кластерів

Кластер серверів - це група тісно пов'язаних між собою серверів, що використовуються як єдиний ресурс. Кластери серверів (clusters) зазвичай використовуються для збільшення продуктивності і/або надійності. При цьому рішення на кластері більш вигідні в порівнянні з рішеннями на одному єдиному сервері порівнянної продуктивності і/або надійності.

У нас ви можете замовити створення або налаштування індивідуальних кластерів наступних категорій:

 • Кластери серверів високої надійності (доступності)

  Кластери серверів високої надійності (доступності), або відмовостійкі кластери, в основному використовуються для збільшення часу доступності послуг, що надаються кластером. Вони включають в себе додаткові надлишкові вузли, які використовуються тоді, коли відмовляє основне обладнання. Найбільш часто використовуваний розмір для кластерів серверів високої доступності - 2 вузла - також є і мінімально необхідним для забезпечення надійності.

 • Високопродуктивні кластери

  Високопродуктивні кластери серверів з балансним навантаженням - це безліч серверів, що функціонують як єдиний віртуальний сервер. Всі призначені для користувача запити обробляються і розподіляються між усіма серверами кластера. Результат - збалансована між усіма серверами кластера робота, яка веде до більшої продуктивності.

  Підвищена продуктивність потрібна, як для вимогливих до операцій введення/виводу кластерів (веб-ресурси, бази даних та ін.), так і для обчислювальних кластерів (наукові обчислення, моделювання та ін.).

 • Гріди

  Гріди (англ. Grids) - це обчислювальні кластери, сфокусовані швидше на сумарній потужності обчислень, ніж на запуск декількох оптимізованих обчислювальних задач. Найчастіше гріди складаються з неоднорідних серверів, можливо розподілених географічно, іноді адмініструються різними організаціями.

  Гріди оптимізованні для навантажень, складаються з безлічі незалежних завдань, які потребують обміну даними між собою в процесі обчислень. При цьому деякі ресурси (наприклад, сховища даних) можуть використовуватися всіма вузлами гріда.

Замовлення кластера серверів

Для замовлення кластера серверів зайдіть в розділ оренда сервера і виберіть 4-й тариф "Кластер серверів - CS", або зайдіть на VDS і виберіть в додаткових параметрах "Кластер високої надійності / Кластеризація (дублювання) всього обладнання і сервісів" або Кластер високої надійності / Географічна кластеризація (дублювання) всього обладнання і сервісів ".

Або зателефонуйте нам за телефоном, або заповніть заявку.

Див.також: Географічні кластери >

Будь ласка, виберіть мову сайту за промовчанням: