Введіть ім'я домену:
.ua .com.ua .in.ua .org.ua
.ru .com .net .org
Показати всі домени

Що робити, якщо сайт гальмує

Практично кожен стикався з тим, що його сайт, що стабільно працює, раптом починав моторошно гальмувати. Причини цього можуть бути різними, але зараз буде описано основні.

Найчастіше подібні проблеми виникають через занадто велике навантаження на сервер і недостатню пропускну здатність каналу. Чим ці проблеми можуть бути спричинені? По-перше, при розміщенні сайту на віртуальному хостінгу Ви поділяєте потужності сервера та пропускну спроможність каналу з іншими користувачами. Інших користувачів може бути кілька, а може й кілька тисяч. При цьому жодних гарантій щодо обчислювальної потужності, що надається, Ви не маєте. Єдиний спосіб позбавитися цієї проблеми - це перейти на хостінг VPS /VDS сервер або виділений сервер. Там Вам буде надано величезну обчислювальну потужність і гальм не буде. По-друге, це DDoS-атака, яку організував зловмисник. Якщо Ви знаходитесь на віртуальному хостінгу, то ймовірність потрапити під цю атаку зростає в рази, так як цій атаці схильні всі користувачі, що знаходяться на сервері. Знову ж таки виходом може стати перехід на VPS/VDS сервер та замовлення послуги із захисту від DDoS-атаки.

Ще існує велика ймовірність того, що сайт гальмує через погану оптимізацію. Причиною цього стає дуже "важкий" контент, який не оптимізований під Інтернет.

Див. також:

Що робити, якщо сайт гальмує

Будь ласка, виберіть мову сайту за промовчанням: