Введіть ім'я домену:
.ua .com.ua .in.ua .org.ua
.ru .com .net .org
Показати всі домени

Помилки під час вибору хостінгу

Правильно підібрати хостінг завдання не просте. І стикається з цією проблемою чи не кожен другий користувач. Зіткнувшись з різноманітними труднощами люди бояться просити допомоги і, зазвичай, виявляються бранцями своєї дурості щоразу повторюючи одні й самі помилки. Щоб уникнути подібних ситуацій, варто розглянути, які помилки роблять користувачі при виборі хостінгу.

«Де дешевше, там і краще»

Багатьом здається, що хостінг це не найважливіше під час створення свого сайту. Тому віддають перевагу дешевим варіантам або безкоштовним хостінгам. Звичайно ж мета такого рішення одна — мінімізувати свої витрати. Але мало хто розуміє, що така економія може не сприятливо позначитися на вашому сайті.

Безкоштовний хостінг – це завжди ризик. Ризикувати чи ні звичайно ж особиста справа кожного. Але чи готові одного ранку прокинутися і зрозуміти, що все чим ви займалися тривалий час просто зникло?

Хостінги за які потрібно платити, але ціна здається просто смішною нічим не кращою. Такі хостінги мають обмежений функціонал і рано чи пізно ви замислитеся над тим, щоб знайти надійний і безпечний варіант.

Важливо спочатку зрозуміти, які цілі ви ставите для сайту і що буде необхідно. Метатися з одного хостінгу на інший не правильне рішення.

"В чому різниця?"

Вибирати хостінг в Україні потрібно уважно. З першого погляду здається, що все й зрозуміло. Тому, часто користувачі віддають перевагу тим компаніям, що перші потрапили на очі. Манять і різні акції та супер пропозиції. Ніхто не заперечуватиме їх корисність. Але щоб уникнути неприємних сюрпризів, необхідно все ж уважно ставитися до вибору.

Ви повинні бути впевнені у надійності вашої хостінгової компанії. У такому разі ви почуватиметеся спокійно та впевнено. Адже очевидно різниці, як здається, немає. Але коли справа дійде до обслуговування та підтримки ви одразу зрозумієте, що різниця між гарною хостінговою компанією та просто черговим реселером колосальна.

"Зроби сам"

Наявність хорошої технічної підтримки є вкрай важливою. Навіть якщо ви на 100 і більше відсотків впевнені, що впораєтеся з будь-якими труднощами самі, підтримка висококваліфікованих фахівців завжди стане в нагоді. А ось якщо ви зіткнетеся з байдужістю і всілякою відмовою вам допомогти, то тут же пошкодуєте, що не вибрали обслуговування краще. Адже часом допомога буває просто потрібна.

Відсутність технічної підтримки має як мінімум вам насторожити. Адже у хорошої хостінгової компанії вона працює 24 години на добу, і якщо не телефоном, то в режимі онлайн.

«Чим дорожче, тим краще»

З однієї крайності та в іншу. Ті, хто вважають, що дешевий хостінг погано впевнені в тому, що дорогий хостінг це добре. Ось тільки добре це чи ні спірне питання. Адже насамперед вас має цікавити не вартість, а функціонал. І занадто багато різних непотрібних вам послуг так само погано, як і відсутність необхідних.

Найкращим варіантом буде підібрати тариф, що задовольнить усі потреби для вашого сайту та при цьому оптимально підійде за ціною.

«Не мої турботи»

Звичайно ж хостінгова компанія бере на себе всі труднощі, дбає про те, щоб ваш сайт був завжди онлайн і не виникало жодних форс мажорів. Однак це зовсім не означає, що треба розслабитись. Завжди потрібно пам'ятати, що насамперед ви повинні дбати про безпеку свого сайту. Тому створення резервних копій має стати звичкою. Цим ви убезпечите себе якщо трапиться якийсь форс-мажор.

Див. також:

5 типових помилок при виборі хостінгу

Будь ласка, виберіть мову сайту за промовчанням: