Введіть ім'я домену:
.ua .com.ua .in.ua .org.ua
.ru .com .net .org
Показати всі домени

DotNetNuke хостінг

DotNetNuke хостінг від компанії «Український хостінг».

Хостінг DotNetNuke (DNN)

DotNetNuke (DNN) — це CMS, призначена для створення, впровадження та управління комерційними або некомерційними веб-сайтами та порталами, поширювана як безкоштовне програмне забезпечення з відкритим вихідним кодом. DotNetNuke може бути встановлена на будь-якому нашому хостінгу з MS SQL/виділеному сервері з підтримкою ASP.NET. DotNetNuke ліцензована у відповідність з типовою угодою BSD.

DotNetNuke є зареєстрованим товарним знаком, що нараховує понад 450 000 зареєстрованих користувачів і перспективних команд розробників.

DotNetNuke хостінг

CMS DotNetNuke вимоглива до ресурсів, тому необхідно правильно вибрати для неї хостінг. Якщо на вашому сайті на DotNetNuke буде менше 100 сторінок і помірне число відвідувачів, то ви можете взяти наш хостінг ASP.NET, з підтримкою MS SQL, а в подальшому, в міру розвитку перейти на DotNetNuke хостінг на VPS.

Якщо ж ви плануєте зробити свій проект великим і якісним, якщо планується його стрімке зростання, якщо ви хочете заробляти на ньому, то краще відразу брати хостінг VPS.

Встановлення DotNetNuke на хостінг

Після оплати хостінгу (звичайного або VPS) вам будуть вислані доступи на панель управління сайтом, зокрема на FTP для завантаження файлів (див. приклади завантаження файлів по FTP), і на базу даних MS SQL.

Якщо ви замовите у нас DotNetNuke хостінг на VPS, то ви зможете встановити CMS DotNetNuke самостійно, дотримуюся інструкції по встановленню, або, за Вашим запитом наші технічні фахівці встановлять на ваш хостинг VPS останню стабільну версію DotNetNuke в стандартній комплектації.

Якщо ви замовте у нас звичайний хостінг DotNetNuke, то то ви зможете встановити CMS DotNetNuke самостійно, дотримуюся інструкції по встановленню.

Будь ласка, виберіть мову сайту за промовчанням: