Введіть ім'я домену:
.ua .com.ua .in.ua .org.ua
.ru .com .net .org
Показати всі домени

Як розмістити два сайти на одному хостінгу?

Досить часто створюючи свій сайт, власник не замислюється над тим, чи будуть у нього ще проекти. Необхідність створити ще один інтернет-ресурс виникає пізніше і саме тоді виникає питання, чи можна розмістити на своєму хостінгу ще один сайт.

Звичайно завжди є можливість розмістити інший сайт на іншому хостінговому майданчику. Але це не тільки додаткові витрати часу, але й значно ускладнює адміністрування сайтів. Адже коли все знаходиться поряд, що називається під боком, власник чи адміністратор сайту може контролювати усі оплати та стежити за правильністю роботи. А коли ресурси розташовані на різних хостінгах, то щось обов'язково вислизає з уваги. Різні тарифні плани, умови, правила - все це може переплутатися і призведе до неприємних наслідків. Замовити ще один хостінг у того ж хостера має свої незручності.

Різні хостінгові компанії пропонують безліч тарифних планів , які слід уважно вивчити. Крім розміщення одного сайту на хостінгу, хостер може запропонувати розміщення до 10 і більше сайтів. Саме такий варіант необхідно вибрати користувачам, що планують розмістити другий сайт на хостінгу.

Переваги такого хостінгу видно одразу. Ви можете керувати своїми сайтами не перемикаючись на різні облікові записи або різні хостінги. Якщо ж ви були не завбачливі і ваш хостінг передбачає розміщення всього одного сайту, зверніться до технічної підтримки і вони підкажуть вам як перейти на інший хостінговий пакет. Все досить просто. Не варто шукати додаткових можливостей, хостінгові компанії вже давно подбали про вашу зручність.

Див. також:

Чи можна розмістити два сайти на одному хостінгу?

Будь ласка, виберіть мову сайту за промовчанням: