Введіть ім'я домену:
.ua .com.ua .in.ua .org.ua
.ru .com .net .org
Показати всі домени

Відгуки клієнтів "Українського хостінгу"

99.9 из 100 при 45 відгуках про хостінг, VPS / VDS, сервери та інші послуги UH.ua.

Залишити свій відгук

Ми вдячні за кожен надісланий відгук. Будь ласка, напишіть свій відгук і натисніть "Відправити".

Контрольный код:
Введите код: *

Відгуки клієнтів

Все сподобалось, хлопці зорієнтували по завантаженню даних по FTP і доступі по внесеній ІР. В ідеалі буде цілодобова підтримка.
John
Якось все занадто складно порівняно з іншими хостінг-провайдерами. Нема доступу в панель керування з кабінету, зате є нікому не потрібні пропозиції купити умовно подібні домени. Не завадило би попрацювати над UI/UX. Хоча техпідтримка працює оперативно.
Vlad
Що саме ви вважаєте складним? Ми будемо дуже благодарні якщо ви відправите ваші зауваження на info@uh.ua Ми будемо намагатися врахувати їх в наступному оновленні. P.S. Зауваження щодо посилання до панелі керування прийняті.
"Украинский хостинг | UH.ua"
бажаю отримувати інформацію державною, українською мовою! дякую!
Christina
Зараз ми працюємо над запуском україномовної версії сайту. Найближчим часом вона запрацює.
"Украинский хостинг | UH.ua"
Сам прийшов сюди через позитивні відгуки інших користувачів. Все те можу підтвердити - сайт працює нормально, без перебоїв, служба підтримки реально помагає, не лише кажуть що не так, але й самі по-можливості виправляють. Коротше кажучи - я задоволений. Дякую!
Андрій
бажаю отримувати інформацію державною, українською мовою! дякую!
Степан
Щодо хостингу - нарікань немає. І ціна і якість повністю влаштовують. Техпідтримка на високому рівні. Єдине що шалено дратує - відсутність української мови як в панелях керування так і на сайті. Хоча позиціонується як український хостинг, і домен ua - а всюди російська мова і навіть немає можливості вибрати українську. Все ще очікую що буде виправлено, інакше шукатиму інший.
Орест Терлецький
12
Будь ласка, виберіть мову сайту за промовчанням: