Введіть ім'я домену:
.ua .com.ua .in.ua .org.ua
.ru .com .net .org
Показати всі домени

Хостінг для резервних копій

Вибираючи хостінг провайдера користувачі часто забувають про те, що й самому необхідно подбати про безпеку сайту, а вірніше про дані, які ви розміщуєте. Інтернет світ сповнений різних сюрпризів. Шахраї можуть не тільки зламати ваш сайт, але й отримати доступ до ваших паролів хостінгу. Що б цього не сталося звичайно варто бути обережним, а так само завбачливим.

Як правило, у послуги стандартного хостінгу входить послуга резервного копіювання, що дозволяє зберігати останню версію сайту якийсь час. У більшості випадків користувачі вважають, що цього достатньо, але ця думка швидко змінюється, коли трапляється якась неприємність, а хостер вже замінив стару резервну копію на нову. Щоб уникнути подібних ситуацій, необхідно і самому періодично робити бекапи, що можуть врятувати від таких неприємних ситуацій. Але постає проблема зберігання бекапа.

Резервне копіювання (бекапування даних) – це створення копії сайту, що дозволяє відновити дані у разі втрати оригінальних даних вашого ресурсу. Відповідно вага таких даних прямо залежить від того як багато інформації містить ваш сайт і чим її більше, тим більше даних необхідно завантажити. Але якщо скачати це не проблема, виникає питання де зберігати ці дані. Іноді звичайного диска або флешки не достатньо для зберігання, а зберігати копію на домашньому комп'ютері так само небезпечно. Найбільш вигідним рішенням є зберігання резервної копії на окремому хостінгу, що не залежить від вашого основного хостера.

Переваги такого зберігання є очевидними. Ви завжди можете взяти копію і не переживати, що вона кудись зникла. У разі втрати даних на вашому основному хостері, ви завжди можете повернути вихідні дані зі зробленого бекапа. Головне не забувати періодично оновлювати резервну копію новими даними, а краще зберігати кілька копій, що дозволить бути максимально впевненим у ефективності відновлення.

Див. також:

Навіщо потрібен резервний хостінг?

Будь ласка, виберіть мову сайту за промовчанням: