Введіть ім'я домену:
.ua .com.ua .in.ua .org.ua
.ru .com .net .org
Показати всі домени

Продаж (перепродаж) хостінгу

Продаж (перепродаж) хостінгу - це одна з багатьох форм надання веб-хостінгових послуг, в якій посередник (реселер) купує послуги оптом у власника хостінгом, а після цього продає їх вже своїм клієнтам для отримання особистого прибутку.

Зазвичай посередник бере VPS з панеллю управління або хостінг "Реселлер" та розміщує на ньому сайти своїх клієнтів за додаткову плату від них.

Типовим реселлером хостінгу може бути дизайнерська фірма, розробник, які пропонуватимуть веб-хостінг у вигляді допоміжної послуги. Перепродаж хостінгу також є бюджетним способом підприємцям розпочати свій бізнес.

Хостінгові компанії заохочують реселерів і надають досить багато різних реселлерських планів тарфінів, які дають можливість посередникам впроваджувати свої власні тарифні плани і вибирати якої цінової політики дотримуватися. Найчастіше реселери навіть можуть заснувати свій власний бренд, використовувати свої веб-хостінгові панелі та сервери.

Такий підхід можна як відносини між оптовиком і роздрібним торговцем. Веб-хостінгова компанія виступає як оптовий торговець і здає в оренду місце реселерам, які є роздрібними торговцями. При цьому реселлеру не потрібно організувати технічну сторону хостінгу, роботу служби підтримки та багато іншого, і у нього з'являється час повністю зосередитися на тому, що в нього найкраще виходить - розробка сайтів тощо.

Див. також:

Як заробити на продаж/перепродаж хостінгу

Будь ласка, виберіть мову сайту за промовчанням: