Введіть ім'я домену:
.ua .com.ua .in.ua .org.ua
.ru .com .net .org
Показати всі домени

Як вибрати хостінги зберігання файлів?

Зберігання файлів в Інтернеті вже давно не є новиною. Ніхто не може бути впевнений, що завтра ваш комп'ютер не заразиться вірусом і кудись безслідно зникнуть усі файли. Тому досить часто люди вдаються до використання таких хмарних сховищ, що дозволяють зберегти свої матеріали і мати доступ до них з будь-якого комп'ютера і в будь-який час.

Використовуючи такі сховища, користувачі рідко замислюються над тим, з чого вони складаються і як працюють. А ось їх власникам доводиться вкласти чимало сил і ресурсів, щоб їхній сайт завжди був у робочому стані.

Для створення такого сайту необхідно не тільки створити хорошу структуру, попрацювати всі нюанси, а й вибрати добрий хостінг, що зможе забезпечити його працездатність. Власники таких ресурсів мають свої вимоги до хостінгу. Розглянемо деякі з них.

  1. Вибір хостінгу. Якщо звичайний користувач у першу чергу розглядає найдешевші варіанти, то власник такого файлообмінника не розглядатиме найпростіші варіанти. Для роботи такого сайту потрібні великі ресурси, а надати їх може лише виділений сервер. Насправді це найоптимальніший варіант для такого сайту. Повна незалежність та можливість налаштування. У деяких варіантах може бути розглянутий ВДС або ВПС хостінг. Все залежить від передбачуваного завантаження сайту.
  2. Ресурси. Може здаватися, що якщо вибір хостінгу зроблено, то і з ресурсами все зрозуміло. Насправді це не зовсім так. Багато хостінгових компаній пропонують різноманітність тарифів. І навіть якщо варіант хостінгу обраний ви все ще можете визначитися з тими параметрами системи, що вам необхідні, або ж замовити зібрати їх під себе, що є найбільш вигідним варіантом.
  3. Технічна підтримка. Власнику файлобмінника, як і звичайному користувачеві, дуже важливо мати постійний доступ до підтримки сайту. У разі якихось поломок чи інших технічних проблем їх необхідно вирішувати швидко та оперативно і без гарної технічної підтримки тут не впоратися.
  4. Стабільність. Звичайно ж, стабільність і надійність це головний критерій. Ніхто не захоче розмістити свій сайт на сервері, який пропаде кудись через місяць чи півроку. Якщо звичайному сайту для перенесення може знадобитися кілька тижнів. То переносити всі файли з файлобмінника можна досить довго, хто знає скільки їх за цей час накопичитися.
  5. Передача даних. Для того. щоб користувачі сайту були задоволені необхідно забезпечити швидку передачу даних. Чекати надто довго ніхто не захоче. Тому про це слід подбати заздалегідь.

Не мало важливими параметрами при виборі хостінгу є безпека і ціна. Слід зазначити, що немає параметрів, які були б не важливими. Вся справа лише в тому, які пріоритети ставить перед собою той чи інший користувач. Але як би там не було хостінг файлів, це окрема ніша клієнтів, до яких необхідно підходити особливо. І забезпечити роботу таких сайтів може лише гарна хостінгова компанія.

Див. також:

Особливості хостінгу для зберігання файлів

Будь ласка, виберіть мову сайту за промовчанням: