Введіть ім'я домену:
.ua .com.ua .in.ua .org.ua
.ru .com .net .org
Показати всі домени

IT-рішення та послуги для бізнесу

Бізнес-рішення компанії «Український хостінг» для корпоративних клієнтів на аутсорсинг бухгалтерії і торгівлі, АТС, на розміщення обладнання, організацію інтернет-продажів.

Пропозиції для бізнесу

1С:Бухгалтерія і 1С:Управління торгівлею

На відміну від покупки 1С, що вимагає час на покупку і налаштування обладнання та програмного забезпечення, оренда 1С дозволяє отримати доступ до 1С відразу ж після оплати.

Віртуальні АТС (віртуальний колл-центр)

Віртуальна IP АТС дозволяє підключити один або кілька одно- або багатоканальних телефонних номерів будь-якого міста чи навіть країни і обробляти їх з одного або з декількох місць за заданим вами сценарієм.

Розміщення обладнання

Розміщення обладнання - це послуга, яка полягає в розміщенні вашого обладнання на нашому технічному майданчику в датацентрі, підключенні цього обладнання до каналів зв'язку з високою пропускною спроможністю, забезпеченні його безперебійним електроживленням, охолодженням і системою захисту доступу.

Інтернет-продажі

UH.ua надає послуги з організації продажу через інтернет. Можлива як організація інтернет-продажу в рамках аутсорсингу, так і побудова каналу продажу у вашій компанії в якості окремих відділів або в рамках існуючих відділів продажу.

Гранти для розробників

UH.ua надає веб-студіям і веб-програмістам, що працюють під замовлення гранти - безкоштовні віртуальні сервери VPS / VDS під програми, що розроблюються.

Будь ласка, виберіть мову сайту за промовчанням: