Введіть ім'я домену:
.ua .com.ua .in.ua .org.ua
.ru .com .net .org
Показати всі домени

Drupal хостінг

Drupal хостінг від компанії «Український хостінг».

Хостінг Drupal

Drupal відноситься до систем управління веб-сайтів, яка має сучасну архітектуру і широку функціональність. Даний CMS движок створений на базі PHP мови і може працювати майже з усіма популярними базами даних (MySQL, PostgreSQL та ін.). Так само безперечною перевагою Drupal є постійне розширення переліку доступних модулів до сайтів.


Підбір пакету послуг для сайту на базі CMS Drupal

Відвідуваність Сторінок на сайті Пакет, який ми рекомендуємо*

до 500

осіб/добу

до 100

Хостінг «Малюк»

1764 грн/рік + безкоштовний домен

147 грн/міс

до 1000

осіб/добу

до 300

Хостінг «Оптимальний»

3204 грн/рік + безкоштовний домен

267 грн/міс

от 1000

осіб/добу

від 300

VPS-хостінг «VPS 500»

3408 грн/рік

284 грн/міс

Cms Drupal використовується для побудови сайтів різної тематики і функціональності, але найбільш типові рішення - це інтернет магазини і сайти візитки. На даний момент в глобальній мережі інтернет розміщено понад 150 тис. сайтів на даному движку. В Україні популярність Drupal зростає з кожним роком, і все частіше хостерам доводиться розміщувати такі ресурси на своїх серверах.

Компанія UH.ua має великий досвід роботи, пов'язаний з розміщенням і налаштуванням веб сайтів на движку Druapal. Тисячі клієнтів, що використовують цю cms систему, розміщують сайти на наших серверах. Всі доступні варіанти хостінгу Drupal сайтів наведені в таблиці вище. Ви повинні вибирати хостінг пакет, згідно очікуваного навантаження (відвідуваності) вашого ресурсу.


Будь ласка, виберіть мову сайту за промовчанням: