Введіть ім'я домену:
.ua .com.ua .in.ua .org.ua
.ru .com .net .org
Показати всі домени

Технічна підтримка та обслуговування сайту

Від коректної та безперебійної роботи сайту залежить ефективність вашого бізнесу. Варто уявити, що якщо ваш сайт перестане працювати на кілька годин. Як багато прибутку ви втратите від цієї невеликої помилки? А якщо такі проблеми будуть виникати з вашим сайтом раз на місяць або раз на тиждень. Непрацездатність вашого сайту з тих чи інших причин безпосередньо впливає на ставлення до вас користувачів та отримання вами прибутку. Тому якщо наявність технічної підтримки, коли ви обирали хостінг сайту , здавалося вам не настільки важливим, то після одного такого дня в «оффлайні» її необхідність відразу стане очевидною.

Наявність якісної технічної підтримки – запорука безперебійної роботи вашого сайту. Фахівці цього профілю не тільки забезпечують працездатність сайту, але й оперативно усувають усі проблеми. Куди краще бути впевненим, що ваш сайт у надійних руках ніж чекати, коли відбудеться черговий збій. Адже одна невелика помилка, зроблена при внесенні нової інформації, може понести за собою незворотні наслідки, і якщо вчасно не виправити помилку, то знайти кінці буде важко.

Варто зазначити, що обслуговування про ту чи іншу компанію заощадить вам не тільки нерви, а й час вирішення чергової проблеми. Шукати чергового фахівця при виникненні нової проблеми досить затратно, а ймовірність, що так відразу він визначить причину не працездатності не така велика. Все це збільшує час знаходження вашого сайту в недоступному для користувача режимі. А часті поломки рано чи пізно призведуть до того, що користувачі перестануть вам довіряти.

Див. також:

Обслуговування та підтримка сайту

Будь ласка, виберіть мову сайту за промовчанням: