Введіть ім'я домену:
.ua .com.ua .in.ua .org.ua
.ru .com .net .org
Показати всі домени

Cms Хостінг

Розміщення сайтів на CMS двигунах в датацентрах України. Підтримка всіх сучасних систем управління контентом.

Хостінг CMS сайтів

Компанія Uh.ua йде в ногу з часом і пропонує всі сучасні послуги розміщення сайтів в мережі інтернет. Одним з актуальних і перспективних напрямків є хостінг cms систем, який набув величезну популярність серед веб-розробників. CMS хостінг передбачає тарифний пакет, який включає повний комплект хостінг послуг - надання дискового простору, доступу до сервера баз даних і поштових сервісів.

Серед пропонованих пакетів провайдером UH.ua практично всі дозволяють розмістити веб сайт на базі популярних CMS систем Joomla, Wordpress і Drupal. Як правило, кінцеве рішення щодо вибору cms хостінгу буде залежати від бажаної продуктивності вашого веб-ресурсу. Нижче наведені посилання для переходу до вибору хостінг пакета для будь-якого зі стандартних двигунів, які використовують програмісти.

Якщо ви вирішили самостійно встановити і створити свій перший веб-сайт на базі однієї з нижче перерахованих CMS систем, то наші адміністратори, в разі необхідності, зможуть допомогти вам у встановленню движка на сервер. Встановлення виконується стандартної збірки останньої стабільної версії cms, яка доступна на сайті розробників.
Детальніше про підтримувані CMS

joomla
Joomla хостінг
wordpress
WordPress хостінг
drupal
Drupal хостінг
битрикс
Битрикс хостінг
mambo
Mambo хостінг
phpbb форум
PhpBB хостінг
opencart
OpenCart хостінг
oscommerce
osCommerce хостінг
php-nuke
phpNuke хостінг
dotnetnuke
.NET Nuke хостінг
Будь ласка, виберіть мову сайту за промовчанням: