Введіть ім'я домену:
.ua .com.ua .in.ua .org.ua
.ru .com .net .org
Показати всі домени

Joomla хостінг

Joomla хостінг від компанії «Український хостінг».

Хостінг Joomla (джумла)

Наша компанія Uh.ua пропонує хостінг для сайтів на базі найпопулярнішої на поточний момент CMS системи Joomla. У країнах колишнього СНД можна також зустріти і російськомовну назву - Джумла. Дана система управління контентів веб сайту побудована на базі інтерпритатора PHP, і може зберігати дані практично в будь-якій з сучасних СУБД (MySQL, MSSQL, PostgreSQL та ін.). Для розміщення веб сайтів Joomla на хостінгу слід вибирати в якості базової операційної системи Unix. Наша компанія пропонує кілька тарифів для хостінгу Joomla сайтів. Нижче наведені найбільш популярні варіанти розміщення виходячи з очікуваної навантаження на Ваш сайт.


Підбір пакету послуг для сайту на базі CMS Joomla

Відвідуваність Сторінок на сайті Пакет, який ми рекомендуємо*

до 500

осіб/ добу

до 300

Пакет «Малюк»

1284 грн/рік + безкоштовний домен

107 грн/міс

до 1000

осіб/добу

до 500

Пакет «Оптимальний»

2436 грн/рік + безкоштовний домен

203 грн/міс

от 1000

осіб/добу

от 500

VPS-хостінг «VPS 500»

3084 грн/рік + безкоштовний домен

257 грн/міс

* Тарифні плани, які запропоновані вище, обрані грунтуючись на наш досвід розміщення веб-ресурсів на базі CMS Joomla. Ці пакети дозволять вам гарантовано отримати стабільну роботу сайту при відповідній відвідуваності. У реальності вашому ресурсу може бути досить і більш менших ресурсів - все залежить від обсягів інформації на сайті і функціональності. Якщо раптом обраного пакета по продуктивності вам виявиться мало, то можна дуже легко перейти на пакет з великими апаратними ресурсами.Joomla

CMS Joomla була розроблена на базі движка Mambo, який на початку 2000х років набув широкого поширення. Але, за збігом обставин, група розробників движка розділилася на дві дочірні компанії, одна з яких і поклала початок існуванню першої версії Joomla.

Якщо порівнювати Joomla з іншими схожими CMS, то можна відзначити, що в порівнянні з Wordpress, який більше орієнтований на побудову онлайн блогів, cms джумла частіше використовується для побудови інформаційних сайтів, які побудовані в більшій мірі з текстових сторінок, організованих у вигляді єдиного дерева.

Незаперечною перевагою Joomla є можливість онлайн інсталяції додаткових функціональних модулів, який дозволяють зробити веб-ресурс більш інтерактивним і привабливим. Такий підхід зводитися до того, щоб один раз розмістити Joomla сайт на веб-сервері, а далі користуватися тільки вбудованою в цю CMS панеллю адміністрування. Наші адміністратори можуть допомогти вам зробити первинну інсталяцію движка на наш хостінг сервер і зробити стартове налаштування сайту.


Будь ласка, виберіть мову сайту за промовчанням: