Введіть ім'я домену:
.ua .com.ua .in.ua .org.ua
.ru .com .net .org
Показати всі домени

phpBB хостінг

phpBB хостінг від компанії «Український хостінг».

Хостінг phpBB

phpBB — одна з найпопулярніших безкоштовних CMS з відкритим вихідним кодом на PHP. phpBB підтримує різні бази даних, включаючи MySQL, PostgreSQL, MS SQL Server, MS Access, Oracle. Якщо на вашому сайті необхідний форум, то встановлення його на phpBB - одне з найкращих можливих рішень.

Безперечними перевагами phpBB є його широка поширеність, розширюваність, багатомовність.


Підбір пакету послуг для сайту на базі CMS phpBB

Відвідуваність Сторінок на сайті Пакет, який ми рекомендуємо*

до 500

осіб/добу

до 100

Хостінг «Малюк»

1764 грн/рік + безкоштовний домен

147 грн/міс

до 1000

осіб/добу

до 300

Хостінг «Оптимальний»

3204 грн/рік + безкоштовний домен

267 грн/міс

від 1000

осіб/добу

від 300

VPS-хостінг «VPS 500»

3408 грн/рік

284 грн/міс

phpBB хостінг

CMS phpBB вимоглива до ресурсів, тому необхідно правильно вибрати для неї хостінг. Якщо на вашому сайті на phpBB буде менше 100 сторінок і помірне число відвідувачів, то ви можете взяти наш хостінг PHP и MySQL, а в подальшому, в міру розвитку перейти на phpBB хостінг на VPS.

Якщо ви плануєте зробити свій проект великим і якісним, якщо планується його стрімке зростання, якщо ви хочете заробляти на ньому, то краще відразу брати хостінг VPS.

Встановлення phpBB на хостінг

Після оплати хостінгу (звичайного або VPS) вам будуть надіслані дані доступу в панель управління хостінгом, зокрема на FTP для завантаження файлів (див. приклади завантаження файлів по FTP) і на базу даних MySQL.

Якщо ви замовите у нас phpBB хостінг (хостінг форуму) на VPS, то ви зможете встановити CMS phpBB самостійно, дотримуючись інструкції по встановленню. Також за Вашим запитом наші технічні фахівці встановлять на ваш хостінг VPS останню стабільну версію phpBB в стандартній комплектації.

Форуми дозволять збільшити популярність вашого веб-сайту, знайти прихильників і однодумців, отримати відповіді на багато питань, якими Ви зараз стурбовані. Компанія Uh.ua надає якісний та стабільний хостінг форумів та фотоальбомів.


Будь ласка, виберіть мову сайту за промовчанням: