Введіть ім'я домену:
.ua .com.ua .in.ua .org.ua
.ru .com .net .org
Показати всі домени

Чи впливає переїзд хостінгу на видачу пошуку?

Деякі запитують, а як саме переїзд хостінгу може вплинути на видачу в пошуку. Адже просування сайту та його SEO-оптимізація коштують чималих грошей і ніхто не хоче втратити вкладених коштів. Як показує практика, ці побоювання практично не мають під собою жодної підстави.

Саме перенесення сайту на інший хостінгу абсолютно ніяк не впливає на видачу пошуку. Пошуковим системам важливо лише Ваше доменне ім'я, але не сам хостінг, на якому розташований сам сайт. Хоча деякі зміни після перенесення можуть статися.

Наприклад, Ви перенесли свій сайт на новий хостінг у якого набагато вищий показник up-time та швидкодія серверного обладнання. Це позитивно позначиться на швидкості завантаження сайту та його часу безперебійної роботи. Для роботів пошукових систем дуже важливо, щоб сайт постійно працював і завантажувався швидко.

Ще безперечним плюсом буде переїзд сайту на хостінг, який ближче розташований до цільової аудиторії сайту. Таким чином сайт буде доступнішим для них і це позитивно позначиться на кількості відвідувань.

Негативні наслідки є мінімальними, але від них також ніхто не застрахований. Під час перенесення сайт не працюватиме деякий час і можливо, що саме в цей момент робот пошукової системи зайде на сайт. Лише разова недоступність сайту не сильно позначиться на рейтингу, але можлива втрата кількох пунктів.

Якщо є можливість, то обов'язково візьміть виділений IP - це дозволить уникнути таких проблем як попадання IP Вашого сайту до фільтрів поштових або пошукових систем через можливі протиправні дії сайтів, що знаходяться на тому самому IP, що і Ваш. Якщо ж такої можливості немає, то вибирайте як мінімум не найдешевшого хостера, адже саме дешеві хостери збирають більшість неякісних сайтів.

Див. також:

Чи впливає переїзд хостінгу на видачу у пошуку

Будь ласка, виберіть мову сайту за промовчанням: