Введіть ім'я домену:
.ua .com.ua .in.ua .org.ua
.ru .com .net .org
Показати всі домени

Чим відрізняється ssd хостінг від звичайного хостінгу

Щоб зрозуміти відмінності хостінгу SSD від звичайного хостінгу треба трохи заглибитися в технічну частину питання і розібратися, що таке SSD і HDD.

HDD (Hard Disk Driver) – це пристрій, який призначений для зберігання інформації завдяки технології магнітного запису. Ця технологія вже досягла піку свого розвитку, т.к. з'явилася ще 1956-го року. Дані диски мають дуже важливі переваги, а саме:

  • низька вартість;
  • великий обсяг.

Сама конструкція досить архаїчна. У ній присутній обертовий магнітний диск і магнітна головка. Елементи, що обертаються, збільшують шум, а також знижують надійність.

SSD (Solid State Drive) - це новий тип дисків, які для зберігання інформації використовує мікросхеми. Це дозволяє звертатися до осередків пам'яті практично миттєво. Отже, головною перевагою цього диска є швидкодія, висока надійність (немає рухливих частин), безшумність, низьке енергоспоживання. До недоліків відносять вищу ціну, а також проблеми у перших SSD з кількістю перезаписів після яких на диск не можна було нічого записувати. Остання проблема повністю вирішена, а ціна SSD з кожним роком падає, але все ще залишається набагато вищим за HDD.

Тому якщо вам потрібна висока продуктивність та надійність, то вибирайте SSD.

Див. також:

Чим відрізняється ssd хостінг від звичайного хостінгу

Будь ласка, виберіть мову сайту за промовчанням: