Введіть ім'я домену:
.ua .com.ua .in.ua .org.ua
.ru .com .net .org
Показати всі домени

Чим відрізняється хостінг у Німеччині від хостінгу в Україні

Багато хто при виборі хостінгу задається питанням, а чим відрізняється хостінг в Україні від хостінгу в країнах ЄС, наприклад, Німеччині? Як це не банально звучить, але насамперед відмінності полягають у фізичному розташуванні серверів.

Фізичне розташування сервера такий самий важливий параметр як і надійність (uptime) та швидкість роботи. Цей параметр впливає на відстань, яку проходять дані від сервера до користувача і навпаки. Тобто місце розташування буде дуже сильно впливати на затримку і швидкість отримання даних, отже, краще купувати хостінг в тій країні, де розташовується основна маса ваших відвідувачів.

Існує поширений міф, що хостінг за кордоном буде набагато швидше за місцеві. На практиці це не так, бо обладнання, яке використовується, аналогічне, що в Україні, що у Німеччині. Ціни оренди серверів також однакові.

Тому головний і вирішальний фактор при виборі розташування хостінгу – це аудиторія, на яку ви орієнтуєтеся. Якщо Ваш сайт розрахований на аудиторію з України та країн СНД, то беріть хостінг на території України . Якщо ж ваші відвідувачі з країн ЄС, то краще вибрати хостінг у Німеччині.

Див. також:

Чим відрізняється хостінг у Німеччині від хостінгу в Україні

Будь ласка, виберіть мову сайту за промовчанням: