Введіть ім'я домену:
.ua .com.ua .in.ua .org.ua
.ru .com .net .org
Показати всі домени

Переваги "Українського хостінгу"

Якісний сервіс, сучасне і надійне обладнання, швидкі канали зв'язку, технічна підтримка.

Наші переваги

"Український хостінг" надає послуги хостінгу, VPS/VDS, розміщення та оренди виділених серверів, які складаються з технічної частини (сервери, канали, резервне копіювання, антивірусний захист і т.д.) і цілодобового обслуговування клієнтів. Ми орієнтуємося на використання найсучасніших і надійних технічних рішень в сукупності з ввічливим, якісним технічним обслуговуванням. Ми заявляємо високий рівень послуг і найкраще тому підтвердження - відгуки наших вдячних клієнтів.

10 причин вибрати хостінг "Український хостінг"

  1. Якісний сервіс, зручні форми оплати, прийнятні ціни. Ці слова все частіше можна почути з вуст наших клієнтів.
  2. Власний технічний майданчик в найкращому дата центрі Києва. Сучасний датацентр нового покоління, з потужною системою кондиціонування і гарантованим електроживленням.
  3. Ми використовуємо сучасне і надійне серверне обладнання. Ми не збираємо сервери самі і не намагаємося їх лагодити! Ми довіряємо цілодобове обслуговування наших серверів лідерам у цій галузі.
  4. Ми використовуємо широкі і швидкі канали зв'язку. Мережа нашого ЦОДа має високу зв'язність з російським і закордонним сегментами Інтернет і має прямі стики з найбільшими міжнародними і російськими Інтернет-операторами. Загальна ємність зовнішніх Інтернет-каналів складає більше 100 Гбіт/с.
  5. Сучасні технології. Ліцензійні cPanel, DirectAdmin, ISPManager - автоматизовані системи управління хостінгом істотно спрощують процес управління хостінгом як для нас, так і для наших клієнтів, зменшуючи ймовірність людських помилок до мінімуму.
  6. Антивірусний та Антиспам- захист електронної пошти. Відзначене нагородами програмне забезпечення для сканування і фільтрації вірусів, включено у вартість або пропонується як недорога опція у всіх наших тарифах.
  7. Резервне копіювання даних. Крім щотижневого резервного копіювання даних ми пропонуємо широкий набір додаткових послуг, включаючи щоденне резервне копіювання, резервне копіювання на DVD диски і т.д.
  8. Технічна служба по електронній пошті і через тікет-систему здійснюється 24/7 (цілодобово, без вихідних і свят); підтримка по телефону - з 8:00 до 20:00. У нас працюють досвідчені, технічно грамотні інженери і системні адміністратори.
  9. Ми працюємо з 2003 року.
  10. Нас вже вибрали тисячі клієнтів.

См.также:

Будь ласка, виберіть мову сайту за промовчанням: