Введіть ім'я домену:
.ua .com.ua .in.ua .org.ua
.ru .com .net .org
Показати всі домени

Чим відрізняються хостінгові тарифні плани

Визначитись з компанією, що надає хостінгові послуги важко. Але навіть коли рішення кому віддати перевагу зроблено, належить зробити ще один немало важливий вибір - підібрати потрібний хостінговий тарифний план . Навіть у рамках однієї хостінгової компанії можна зустріти різні тарифи. Найчастіше основні відмінності тарифних планів полягають у їхній вартості. Але варто зазначити, що ціна формується з урахуванням вимог, які висуваються до того чи іншого тарифного плану. І що вище ціна пакету, то більше вписувалося обсяг послуг він надає.

Оптимальний тарифний план

Підібрати оптимальний тарифний план непросто. Часом користувачеві здається, що чим дорожчий пакет, тим він кращий. Втім, ця думка помилкова, як і те, що дешеві тарифи не нададуть усіх необхідних вам можливостей. Підбираючи відповідний тарифний пакет не варто звертати основну увагу на його вартість. Варто спочатку розібратися що в нього входить і що з цього вам необхідно.

У деяких хостінгових компаніях можна зустріти спеціально підібрані варіанти, наприклад, для сайту-візитки або блогу. У такому разі вам відразу зрозуміло якому варіанту віддати перевагу. Складніше розібратися, коли тарифні плани відрізняються лише цифрами.

До пакету тарифного плану може входити безліч послуг. До основних варто віднести ресурси, можливості використання тих чи інших скриптів, можливість підключення одного або більше сайту, доступ до панелі управління веб хостінгом та ін.

Найважливішою складовою є ресурси (тобто обсяг пам'яті, що надається). Саме на це варто звернути увагу. Адже якщо наявність більшого обсягу може стати вам у нагоді, коли ваш сайт почне зростати і розширюватися, то занадто маленький обсяг пам'яті, якого не достатньо для нормального функціонування вашого сайту, дасть про себе знати відразу ж.

Звичайно ж розширені можливості коштують трохи дорожче. Але перш ніж хапатися за них варто розібратися, чи потрібні вони вам.

Переконатись у їх необхідності можна проконсультувавшись із співробітниками обраного вами хостінгу. Вам обов'язково підкажуть та допоможуть підібрати оптимальний варіант.

Див. також:

Відмінність хостінгових тарифних планів

Будь ласка, виберіть мову сайту за промовчанням: