Введіть ім'я домену:
.ua .com.ua .in.ua .org.ua
.ru .com .net .org
Показати всі домени

Що таке ігровий хостінг та як його вибрати?

Оренда ігрових серверів останнім часом набирає все більшої популярності. Зрозуміло, що орендувати такий сервер необхідно у хорошій, перевіреній часі компанії, а не у школяра любителя. Але на що, крім цього, слід звертати увагу при виборі хостінгу і які параметри є найважливішими. Для того, щоб розібратися необхідно розглянути три основні механізми, по яких працює такий сервер.

  1. Зв'язок із клієнтом. Під клієнтом в даному випадку мається на увазі зв'язок з вашим ігровим профілем та отримання інформації про нього. Рівень здоров'я, запаси, пересування - все це необхідно для відтворення гри в тому режимі, в якому її бачить гравець.
  2. Синхронізація. У процесі гри постійно йде оновлення і всі дані, які свідчать про які зміни відправляються клієнту. Тому дуже важливо, щоб у процесі гри користувач не помічав жодних затримок. В іншому випадку гра просто підвисатиме.
  3. Інформація для клієнтів. Кожен гравець отримує власний обсяг даних, який необхідний для правильного відтворення гри.

Враховуючи всі ці нюанси, необхідно вибирати виділений сервер. Якщо в процесі відтворення гри розібратися вдалося, тепер слід зрозуміти, які параметри сервера допоможуть підтримувати правильне і швидке виконання вищезазначених параметрів.

  1. Рівень пінгування. Він також відповідає за синхронізацію дій у грі. Від того, як швидко з'єднається сервер з комп'ютером гравця і як швидко відповість на запит безпосередньо якість гри. При низькому пінгуванні синхронізація відбувається повільно і гравець бачитиме всі події з запізненням.
  2. Розташування дата центру. Географічне розташування сервера впливає на швидкість його роботи. Тому немає сенсу купувати іноземний сервер, якщо ваша аудиторія знаходиться в межах країн СНД. Найкраще вибирати сервери у вітчизняних компаніях.
  3. Програмне забезпечення. Щоб сервер працював без відмови і зміг забезпечити стабільну роботу необхідно використовувати тільки нове програмне забезпечення і не забувати постійного його оновлювати.
  4. Панель управління. Вам, як адміністратору необхідно не тільки розуміти як зробити ту чи іншу дію, але й мати можливість зробити це швидко, без зайвих проблем. Тому панель управління повинна бути зрозумілою та доступною, не викликати у вас жодних складнощів.
  5. Доступ 24/7. Ігровий сервер має працювати 24 години на добу 7 днів на тиждень. Звичайно ж, щоб забезпечити таку роботу необхідно нове обладнання, постійна технічна підтримка і швидке вирішення будь-яких технічних неполадок.

Крім цих параметрів чимало важливою є наявність тестового періоду, який дозволить переконатися, що все справді працює справно. При виборі ігрового хостінгу слід звертати увагу на безліч нюансів, але всі вони є важливими для правильного функціонування вашого ігрового сервера.

Див. також:

На що звертати увагу при виборі ігрового хостінгу

Будь ласка, виберіть мову сайту за промовчанням: