Введіть ім'я домену:
.ua .com.ua .in.ua .org.ua
.ru .com .net .org
Показати всі домени

Переваги хостінгу з MySQL

Якщо у Вас є можливість взяти хостінг з MySQL , то обов'язково варто це зробити - Ваші можливості значно розширяться, і для цього є кілька причин:

 1. Простота у використанні

  MySQL дуже проста в установці, а завдяки великій кількості сторонніх інструментів, які можуть бути додані до бази даних, створення та реалізація бази даних стає відносно простим завданням. Крім того, ця база даних буде дуже зручною для роботи. Доки Ви розумієте цю мову запитів, жодних особливих проблем не виникне.

 2. Доступна підтримка у будь-якій ситуації

  Хоча історія Oracle з підтримки своїх клієнтів і не позбавлена плям, природа MySQL, яка є моделлю баз даних з повністю відкритим вихідним кодом, означає, що є велика спільнота розробників і ентузіастів, що постійно розвиваються. Вони завжди будуть готові допомогти. Це пов'язано значною мірою з популярністю цього рішення, тому нестачі у фахівцях немає.

 3. Відкритий вихідний код

  Купівля Oracle Sun Microsystems (і за асоціацією, MySQL) була зустрінута з деякою острахом з боку спільноти розробників. Загальні побоювання полягали в тому, що Oracle перетворюватиме цю базу даних на закриту, приватну екосистему. На щастя, хоча Oracle дещо посилив свій контроль над MySQL, вона все ще може бути розглянута як варіант бази даних з відкритим вихідним кодом, оскільки код, як і раніше, доступна безкоштовно в Інтернеті.

 4. Низька ціна

  Залежно від того, для чого Ви збираєтеся її використовувати, реалізація MySQL може змінюватись в ціні від безкоштовної і до $10000 або більше. У будь-якому випадку це значно дешевше, ніж більшість інших варіантів баз даних на ринку (за винятком баз даних з відкритим вихідним кодом).

 5. Це галузевий стандарт

  Незважаючи на те, що популярність MySQL в останні роки дещо ослабла, вона залишається однією з систем управління базами даних, що найчастіше використовуються в світі. Вона сумісна практично з будь-якою операційною системою. Незважаючи на те, що деякі люди вважають, що дні MySQL добігають кінця, на даний момент хостінг з MySQL може певною мірою вважатися необхідним стандартом!

Мітки: mysql, oracle

Див. також:

Переваги хостінгу з MySQL

Будь ласка, виберіть мову сайту за промовчанням: