Введіть ім'я домену:
.ua .com.ua .in.ua .org.ua
.ru .com .net .org
Показати всі домени

Хостінг-провайдер «Український хостінг»

Краща хостінг-компанія - кращі технології, партнери, клієнти та якість обслуговування.

Про компанію

Компанія "Український хостінг" (UH.ua і UkrDomen.ua) заснована в 2003 році і на сьогоднішній день є одним з лідируючих українських хостінг провайдерів. "Український хостінг" успішно надає послуги реєстрації доменів, віртуального хостінгу, виділеного VPS-хостінгу, колокейшн і оренди серверів. "Український хостінг" спеціалізується на наданні комплексних послуг будь-якої складності по розміщенню і підтримці проектів в Інтернет для підприємств і фізичних осіб.

Хостінг провайдер "UH" є українським локальним інтернет реєстратором (Local Internet Registry, LIR) і займається розподілом адресного IP простору користувачам мереж і наданням супутніх реєстраційних послуг. Ми можемо надати необхідну кількість IP адрес відповідно до вашого пропрацьованого ТЗ і обгрунтуванням.

"Український хостінг" є офіційним реєстратором верхнього рівня всіх популярних в Україні доменних імен і може самостійно реєструвати, перереєстровувати, підтримувати роботу доменних імен.

Ми саме той хостінг провайдер, який працює з клієнтами з Києва, Харкова, Дніпропетровська, Донецька, Запоріжжя, Одеси, Львова та інших міст і регіонів України.


Наші технології

Ми використовуємо найсучасніші, передові технології, в тому числі віртуалізацію операційної системи Hyper-V, XEN і OpenVZ.

Будь який тарифний план VPS хостінгу у нас - це віртуальний аналог фізичного сервера, що має високошвидкісне підключення до Інтернет. Це дозволяє клієнтам встановлювати своє програмне забезпечення, використовувати різні доменні імена і віртуальні сервери, повністю керувати роботою веб-сервера Apache, Qmail, MySQL і т.д., самостійно проводити резервне копіювання даних.


Наші сервери

Основою нашої інфраструктури є надтонкі сервери SuperMicro і Intel на базі двох 4-х ядерних процесорів Intel Xeon c форм-фактором 1U і 2U. Сервери розміщені в одному з кращих дата-центрів України Утел. Новітній дата-центр побудований з урахуванням вимог до сучасних центрів зберігання та передачі даних, обладнаний автоматичними системами пожежогасіння та клімат-контролю, резервними джерелами безперебійного живлення, а також дизель-генераторами.

Ми користуємося розвиненою інфраструктурою кращих канальних і спеціалізованих операторів: зв'язність понад 100 Гбіт/с з міжнародними та регіональними мережами.

Всі канальні підключення володіють високою пропускною здатністю, що відповідає сучасним вимогам.


Наші партнери

Ми працюємо спільно з надійними партнерами в області веб дизайну, програмування, розробки флеш анімації. Основною перевагою наших партнерів є хороша робота і розумна ціна.


Наші кліенти

Серед наших клієнтів - фінансові організації, заводи, компанії, державні організації, фізичні особи. У нас завжди знайдеться особлива пропозиція, що підходить саме вам і вашому бізнесу!

Renault Атлант-М Юг Мівіна
Лоск Холодний Яр Барабашово
Рось 
Всеукраїнська асоціація пенсіонерів Керченський морський рибний порт
Харківський ювелірний завод Фонд соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України Якіторія
Suzuki - Ю Ві Моторс в Запоріжжі Husqvarna Mafia
International Human Rights Defence Committee Харківська міська клінічна лікарня швидкої та невідкладної медичної допомоги ім.проф.Мещанінова Міжнародний аеропорт Чернівці
Академія наук прикладної радіоелектроніки Державна інспекція України з питань праці Перший кінотеатр Перемога
Hitachi Спільне українсько-російське підприємство Турбосталь Театр ім.Шевченка
Ашан Fort Київський шиферний завод
Спасибі за те, що обираєте "Український хостінг" | UH.ua!

Будь ласка, виберіть мову сайту за промовчанням: