Введіть ім'я домену:
.ua .com.ua .in.ua .org.ua
.ru .com .net .org
Показати всі домени

Хостінг зберігання зображень

Досить часто в інтернеті доводиться стикатися зі спеціальними сайтами, які дозволяють зберігати зображення тривалий час. Такі сайти досить часто користуються популярністю у різних дизайнерів і простих користувачів, що таким чином можуть отримати веб-адресу своєї картинки в інтернеті, щоб потім розмістити її на своєму сайті. Найчастіше такі сайти безкоштовні, але всіяні великою кількістю реклами. Не складно припустити, що величезна кількість людей, які приходять на них за день, приносять власнику такого сайту прибуток. Але щоб створити такий сайт необхідно багато про що подбати і в першу чергу вибрати правильний хостінг.

Віртуальний або VPS

Насамперед варто визначитися який хостінг вибрати. Найдешевшим варіантом є вибір віртуального веб-хостінгу. Але його слід відсіяти одразу. Для зберігання зображень потрібно багато місця. На жаль, але жоден веб-хостінг не зможе забезпечити вам достатню кількість пам'яті для таких цілей. До того ж розміщення такого сайту на веб хостінгу не дуже порадує його сусідів, сайти яких постійно гальмуватимуть ваш сайт з'їдатиме більшу частину ресурсів загального сервера. Відкинувши убік такий хостінг можна віддати перевагу VPS.

Але перш ніж остаточно зробити вибір, задумайтеся на яку кількість людей ви розраховуєте? Чи буде він безкоштовним або ви хочете надавати платні послуги. Відповідь на це питання дозволить вам оцінити ваші можливості. Не завжди впс може врятувати ситуацію. У більшості випадків для такого роду сайтів необхідно орендувати виділені сервер, який належатиме лише вам і ви зможете налаштувати його під свої потреби.

Безпека та захист

Нерідко можна зустріти випадки, коли такі сайти з тієї чи іншої причини недоступні. Тож. насамперед слід подбати про їхню безпеку. Уявіть, як засмучуватися ваші користувачі якщо втратити частину завантажених на обмінник файлів. Ваш хостінг фотографій повинен працювати при будь-якому навантаженні.

Мережева інфраструктура

Не варто забувати про те, що для такого хостінгу дуже важливою є швидка передача даних. Ніхто не буде чекати, якщо невеликий файл буде завантажуватися кілька хвилин. Тому необхідно відразу подбати про доступні інтернет порти високої продуктивності.

Устаткування

Буде це віртуальна машина або цілий сервер важливо розуміти, що обладнання має бути готовим до того, що його використовуватиме активно, а значить вимагає його повна продуктивність. Не варто забувати про оновлення, це дозволить продовжити термін його служби та збільшить безпеку.

Створити свій хостінг зображень здається простим лише на перший погляд. Насправді процес його створення таїть багато нюансів, які краще вникати до створення такого ресурсу, щоб уберегти себе від неприємних сюрпризів.

Див. також:

Особливості хостінгу для зберігання зображень

Будь ласка, виберіть мову сайту за промовчанням: