Введіть ім'я домену:
.ua .com.ua .in.ua .org.ua
.ru .com .net .org
Показати всі домени

Чи можна розміщувати хостінг та домен у різних місцях

Є безліч різних варіантів, коли справа доходить до доменних реєстраторів, реселерів і провайдерів. Досить важко зробити вибір і може здатися, що використовувати веб-хостінг для зберігання всього в одному місці правильно. Однак, реєстрація домену на хостінгу може виявитися не завжди такою вже гарною ідеєю.

Для розміщення сайту на хостінгу потрібні два компоненти: хостінг та домен. Хостінг – це місце, де зберігається Ваш сайт – Ви платите хостеру за оренду його обладнання. Домен – це ім'я Вашого сайту. Ви реєструєте домен у будь-якого реєстратора чи провайдера та платите за цей домен щороку. Якщо не продовжити домен (не заплатити за нього), то домен надходить у вільний продаж та інша людина зможе його зареєструвати.

Які можуть бути причини розміщувати хостінг та домен у різних місцях?

  1. Простота зміни провайдера. Якщо Ви коли-небудь вирішите змінити провайдера, то найімовірніше Вам захочеться також здійснити перенесення домену. Трансфери доменів можуть виявитися дуже дратівливими та довгими. Під час реєстрації домену в іншому місці ця проблема зникає.
  2. Ви маєте велику кількість доменних імен, і Ви хочете зберігати їх все в одному місці, для спрощення управління ними, або для отримання оптової знижки.
  3. Додаткова безпека. При зламі може бути втрачено як сайт, а й доменне ім'я.

Переваги розміщення домену та хостінгу в одному місці (у компанії "Український хостінг" | UH.ua):

  1. Простота обслуговування - ми не лише прив'яжемо Ваш до хостінгу відповідно до стандартів, але й допоможемо Вам налаштувати його відповідно до Ваших індивідуальних запитів, якщо такі виникнуть. В обох випадках Ви можете бути впевнені, що все працюватиме як годинник.
  2. Простота оплати – не потрібно платити за пов'язані між собою послуги у різних місцях.
  3. Дешевше – при оплаті за більшість хостінг-пакетів за 1 рік або більше наша компанія надає домен безкоштовно або зі значною знижкою.

Див. також:

Чи можна розміщувати хостінг та домен у різних місцях

Будь ласка, виберіть мову сайту за промовчанням: