Введіть ім'я домену:
.ua .com.ua .in.ua .org.ua
.ru .com .net .org
Показати всі домени

Файловий хостінг – що таке?

Для того щоб передати великий за обсягом файл користувачам пропонують використовувати спеціальний файловий хостінг. Погодьтеся, що завантажувати файли в тимчасове сховище або розсилати їх електронною поштою вкрай не зручно. Особливо актуально це для файлів, що мають попит і іноді їх доводиться знову завантажувати. Це звичайно незручно. Спростити собі життя не так важко. Використання спеціальних файлових хостінгів дозволяє завантажити файли і не переживати, що вони кудись зникнуть.

Що ж є файловий хостінг?

Це спеціальний сервіс, що надає користувачеві місце для розміщення файлів. Доступ до цих файлів відкрито цілодобово через Інтернет. Після завантаження такий файлообмінник віддає користувачеві посилання, за яким можна буде завантажувати ці файли в будь-який зручний час.

В інтернеті можна зустріти безліч таких ресурсів, що пропонують як платне, так і безкоштовне користування. Найпростіший файлообмінник не вимагає з вас плати, але і, зрозуміло, не має жодного захисту для ваших файлів. Тобто завантажити завантажені вами матеріали може будь-хто. Крім цього недоліком таких хостигів є велика кількість реклами. Платний варіант передбачає приватне користування файлами. Ви маєте свій обліковий запис, на якому зберігаються ваші файли і доступ до яких стороннім особам не отримати. До того ж, такі хостінги дають можливість завантажити навіть найважчі файли, які на безкоштовному варіанті завантаженню не підлягають.

Див. також:

Що таке файловий хостінг?

Будь ласка, виберіть мову сайту за промовчанням: