Введіть ім'я домену:
.ua .com.ua .in.ua .org.ua
.ru .com .net .org
Показати всі домени

Відмінності колокації від інших видів хостінгу

Важко когось здивувати словом хостінг. Однак розвиватися цей напрямок продовжує і все частіше в побуті з'являються нові слова, серед яких можна зустріти і колокейшн.

Колокейшн – це оренда розміщення свого сервера на території дата центру хостінгової компанії. Альтернативою такого розміщення можна назвати VPS хостінг та виділений сервер. За своїми функціональними можливостями відмінності не великі, але, наприклад, вже усталені компанії, найчастіше вибирають саме колокейшн.

Ресурсу, що динамічно розвивається в якийсь момент стає дуже тісно в «комунальній квартирі» і сусідство з безліччю інших сайтів стає все важче переносити. Сусідство неминуче впливає на роботу вашого сайту. Крім цього зростають і ваші вимоги. Потрібно більше ресурсів, більше пам'яті. І дуже важливо в цей момент ухвалити правильне рішення. Відокремитися та стати незалежними. Саме для цих цілей і існує колокейшн.

Основні відмінності колокейшин

Якщо на початку свого шляху знайомства з хостінгом ви орендували лише частину сервера і не дбали ні про що, крім поліпшення свого сайту. То зробивши вибір на користь колокейшн всі тяготи технічного обслуговування та підтримки працездатності самого сервера ляжуть на ваші плечі.

За фактом розмістивши свій сервер у дату центру хостінгової компанії, ви платите лише за саме розміщення. Такий вид послуги має низку своїх переваг. Адже ви перестаєте від когось або залежати. Самі регулюєте параметри свого сервера, проводьте оновлення, стежте за тим, щоб технічне обслуговування проводилося вчасно. Звичайно для цих цілей вам потрібна окрема людина в штаті, що стежила б за цим. Однак, якщо ви хочете бути незалежними, то потрібно бути готовим до цього.

Слід зазначити, що collocation добре підходить для професіоналів. Людей, що знають, як правильно керувати власним сервером.

Див. також:

Що таке колокейшн?

Будь ласка, виберіть мову сайту за промовчанням: