Введіть ім'я домену:
.ua .com.ua .in.ua .org.ua
.ru .com .net .org
Показати всі домени

10 порад при виборі хостінгу

Даний посібник допоможе Вам визначитися з вибором (купівлею) першого хостінгу. У ньому будуть розглянуті ключові особливості хостінгових компаній, на які варто звернути особливу увагу.

 1. Ціна

  Дуже важливим пунктом при виборі є ціна, і часто цей пункт є ключовим. Тим не менш, даний фактор не повинен бути вирішальним. Найдешевший хостінг навряд чи буде найкращим.

 2. Спеціалізація хостінгової компанії

  Існують хостінгові компанії, які справляються не всім користувачам. Деякі пропонує дуже об'ємні тарифні плани, але не мають рішень для проектів, що розвиваються. Інші мають відмінні рішення для підприємств, але нічого не можуть запропонувати тим, хто має маленький блог. Зверніть увагу на спеціалізацію компаній та області, які вона охоплює.

 3. Технічні характеристики Вашого сайту

  Потрібно подивитись свій сайт і зрозуміти, що Ви хочете. Якщо сайт буде навантажений важкими скриптами, великою кількістю контенту, то буде не найкращою ідеєю обрати найдешевший тарифний план. Дешевий тариф навряд чи забезпечить Вас необхідним обсягом оперативної пам'яті, потужністю процесора та дисковим простором.

 4. Технічна підтримка

  Цей пункт дуже важливий. Адже коли сайт із незрозумілих причин не працює, дуже важливо отримати допомогу у виправленні цієї проблеми. Для того, щоб зрозуміти якість роботи технічної підтримки, варто переглянути рейтинги і прочитати відгуки.

 5. Особливості хостера

  У кожної компанії мають бути свої особливості, які виділяли б її серед інших. Потрібно з'ясувати, які додаткові функції пропонуються. Можливо, це постійне резервування даних, хостінг із доменом тощо.

 6. Устаткування компанії

  Продуктивність Вашого сайту тісно пов'язана із продуктивністю обладнання компанії. Потрібно знати які саме комплектуючі використовуються в серверах, щоб уникнути проблем із роботою сайту.

 7. Думки клієнтів

  Для ознайомлення з хостінговою компанією слід подивитися відгуки її реальних клієнтів. Вони досить легко знаходяться на різних блогах, рейтингах та форумах.

 8. Електронна пошта

  Часто над цим пунктом не замислюються. Якщо Ви часто зустрічаєтеся зі спамом, це може бути викликано тим, що хостінгова компанія не забезпечує захисту від спаму. Варто запитати компанії перед покупкою хостінгу який захист від спаму вони використовують.

 9. Панель керування хостінгом

  Для зручності виконання різних операцій із сайтом потрібна панель керування інакше без звернення до технічної підтримки Ви не зможете зробити найпростіших речей. Існує багато різних панелей управління і буде великим плюсом, якщо хостінгова компанія пропонує різні їхні варіанти.

 10. Масштабованість

  Потрібно завжди вибирати хостінгового провайдера із заділом на майбутнє. Сайт поступово розвивається і незабаром обраний тарифний план вже не задовольнятиме збільшених потреб. Хостер повинен надавати великий вибір тарифних планів, які дуже легко та швидко можна змінити. Обов'язковою має бути наявність рішень з VPS та виділеними серверами.

Див. також:

10 корисних порад при покупці першого хостінгу

Будь ласка, виберіть мову сайту за промовчанням: