Введіть ім'я домену:
.ua .com.ua .in.ua .org.ua
.ru .com .net .org
Показати всі домени

Підводне каміння при перенесенні сайту на інший хостінг

При перенесенні сайту на інший хостінг може виникнути безліч різних проблем. Тому, якщо Ви все-таки вирішили самостійно перенести свій сайт з усім контентом, то наведені деякі корисні рекомендації, які можуть Вам знадобитися.

Рекомендації щодо перенесення сайту

  • створити резервну копію сайту на поточному сервері хостінгу та завантажити її на локальний комп'ютер;
  • якщо у Вас є якісь бази даних (наприклад, MySQL або PostgreSQL) і резервна копія не хоче архівуватись, то треба створити дамп та скачати їх;
  • завантажте файли резервних копій на новий хостінг і вийміть їх. Щоб дізнатися, як завантажувати файли на свій новий хостінг, будь ласка, перейдіть за такими посиланнями: а) завантаження сайту FireFTP або б) завантаження сайту за допомогою FileZilla ;
  • імпортуйте бази даних у новостворені бази даних на новому сервері. Це легко зробити за допомогою інструментів PhpMyAdmin у панелі управління (DirectAdmin, Cpanel, ISPmanager). Зверніть увагу, що розмір файлу, що імпортується, не може перевищувати 128 мегабайт!

Змініть параметри DNS!

Будь ласка, не забувайте, що після завершення передачі файлів Ви повинні змінити налаштування DNS Вашого доменного імені, щоб вони вказували на Ваш новий хостінг. Інакше клієнти продовжуватимуть заходити на старе розташування сайту.

Див. також:

Підводне каміння при перенесенні сайту на інший хостінг

Будь ласка, виберіть мову сайту за промовчанням: