Введіть ім'я домену:
.ua .com.ua .in.ua .org.ua
.ru .com .net .org
Показати всі домени

Чи можна створити сайт без хостінгу

Відповіді на запитання від компанії "Український хостинг".

Чи можна створити веб-сайт без витрат на хостінгу?

У процесі створення сайту багато хто і не замислюється над тим, що для забезпечення роботи сайту необхідно знайти хороший хостінг . Часом про необхідність хостінгу люди дізнаються вже коли роботу над сайтом закінчено і розробник готовий віддати всі файли. Тоді і виникає одне з найчастіших питань: «Чи можна створити сайт без хостінгу?». А яким би дурним це питання не здавалося, задають його часто і найкраще розібратися в тому, навіщо потрібен хостінг і чому без нього не обійтися.

Навіщо потрібний хостінг?

Хостінг - це місце, де розміщуються файли сайту і завдяки якому ваш ресурс буде видно в інтернеті 24 години на добу. Не для кого не секрет, що створюючи свій сайт, користувач мріє про те, що б про нього дізналося якомога більше людей. Це можливе лише в тому випадку, якщо доступ до вашого ресурсу постійний.

Якщо подивитися з технічної точки зору, то хостінг це звичайний сервер, на якому зберігаються всі ваші файли і досить часто у користувача складається думка, що розмістити свій сайт можна просто на своєму домашньому комп'ютері. Звичайно, це можливо. Але виникає безліч підводних каменів з якими доведеться зіткнутися вже на самому початку. Врятували людина, яка до цього ніколи не стикалася з адмініструванням, зможе легко впоратися з налаштуванням та підтримкою функціонування такого домашнього імпровізованого сервера. Не варто забувати і про те, що головною відмінністю домашнього комп'ютера і сервера є технічні характеристики. Забезпечити працездатність невеликого сайту з відвідуванням у 30 осіб можна, а якщо йдеться про великий портал, то необхідно куди більше ресурсів, якими звичайний ПК не має. А надмірне завантаження може стати причиною поломки.

Відповідь на це запитання може здатися неоднозначною. Але щоб уникнути ризиків і завжди бути впевненим у працездатності сайту найкраще вибрати компанію, що займається наданням хостінгових послуг. Створити сайт без хостінгу неможливо. А який варіант обрати безпосередньо залежить від ваших здібностей та талантів.

Див. також:

Чи можна створити сайт без хостінгу

Будь ласка, виберіть мову сайту за промовчанням: