Введіть ім'я домену:
.ua .com.ua .in.ua .org.ua
.ru .com .net .org
Показати всі домени

Які переваги наявності інтернет-магазину?

Відповіді на запитання від компанії "Український хостинг".

Чому варто відкрити інтернет-магазин?

Інтернет зробив революцію у бізнес-моделях і створив нові можливості, однією з яких є електронна комерція. На даний момент створити інтернет-магазин досить просто, завдяки безлічі готових рішень. Крім цього, доставка замовлених в інтернет-магазині товарів здійснюється досить швидко, що стимулює покупців замовляти товари в інтернеті. З урахуванням економічної кризи компанії були змушені винайти щось нове, чим стали інтернет-магазини. Водночас дедалі більше користувачів інтернету шукають творчі способи заробітку грошей в інтернеті. Нижче наведено основні переваги здійснення інвестицій у світ електронної комерції.

Говорячи про відкриття магазину, відразу ж стає питання вкладень в оренду приміщення, його підготовку, а також найму співробітників. З іншого боку, є можливість відкрити інтернет-магазини, що вимагає мінімальних витрат, тому що все, що вам потрібно для початку продажу, це веб-сайт. Бюджет інтернет магазину досить гнучкий, тому є безліч готових рішень, серед яких обов'язково знайдеться відповідне для ваших цілей. Для прикладу можливо взяти вже готовий шаблон WordPress і залишиться лише доопрацювати його, створивши оригінальний дизайн або залишити існуючий дизайн.

На відміну від звичайних магазинів інтернет-магазини мають низькі експлуатаційні витрати. Управління інтернет-магазином здійснюється простіше, а витрати на реєстрацію домену та веб-хостінг, безумовно, не перевищують щомісячної орендної плати звичайного магазину. Крім того, ще однією перевагою є те, що ви можете працювати з дому, без необхідності витрачати будь-яку суму на оренду складів для зберігання запасів. Щодо структури розподілу, товари можуть бути надіслані звичайною поштою.

Доступність інтернет магазину, безперечно, одна з великих переваг. Частка локального магазину обмежена відносно невеликим географічним простором, у той час як інтернет-магазин може бути доступний у всьому світі. Інтернет-магазини відкриті 24 години на добу і правильна стратегія може значно збільшити кількість нових клієнтів.

Таким чином, якщо ви плануєте відкриття магазину або вже власник магазину, варто серйозно задуматися над питанням розміщення сайту в мережі .

Див. також:

Які переваги наявності інтернет-магазину?

Будь ласка, виберіть мову сайту за промовчанням: