Введіть ім'я домену:
.ua .com.ua .in.ua .org.ua
.ru .com .net .org
Показати всі домени

Скільки коштує сайт?

Відповіді на запитання від компанії "Український хостинг".

Скільки коштує створити сайт

На кінцеву вартість сайту впливають багато факторів, інформація про які вказана нижче.

У більшості компаній, що займаються розробкою сайтів, існують категорії сайтів, такі як сайт візитка, лендінг пейдж, інтернет магазин і т.д., за якими можна дізнатися середню ціну створення подібного сайту. І якщо вартість сайту візитки та лендинг пейдж відносно невелика, вартість інтернет магазину може бути значно вищою, тому що на його створення йде більше часу.

Чим досвідченіші фахівці, які займаються розробкою сайту (дизайнер, верстальник, програміст), тим більше коштує їхня погодинна оплата, однак і сама робота виконується швидше. У зв'язку з цим необхідно вибирати фахівців, виходячи з вимог сайту. Якщо сайт потребує вирішення складних завдань, рекомендується задіяти фахівців рівня Middle або Senior. Якщо розробка сайту зводиться до стандартних завдань, дешевше вийде задіяти фахівців рівня Junior.

Наявність адміністративної панелі сайту значно полегшує редагування та додавання контенту на сайт, але також значно збільшує кінцеву вартість робіт.

Після закінчення розробки сайту настає час його розміщення в інтернеті. У більшості випадків сайти розміщуються на віртуальних хостінгах, а більш вимогливі до ресурсів сайти на виділених віртуальних серверах і віртуальних приватних серверах. Ціна в цьому випадку залежить від вимог сайту до сервера.

Після розміщення сайту в інтернеті потрібно зайнятися його наповненням унікальним контентом, тому що це враховується при ранжируванні пошуковими системами.

Також варто врахувати послуги SEO-сеціалістів, спрямовані на підвищення позиції сайту у пошукових системах.

Вартість вказаних робіт і визначатиме кінцеву вартість сайту.

Див. також:

Скільки коштує сайт?

Будь ласка, виберіть мову сайту за промовчанням: