Введіть ім'я домену:
.ua .com.ua .in.ua .org.ua
.ru .com .net .org
Показати всі домени

Чи потрібний аналіз конкурентів при створенні сайту

Відповіді на запитання від компанії "Український хостинг".

Чи потрібний аналіз конкурентів при створенні сайту?

Рівень конкуренції над ринком як «оффлайн» великий. Проте рівень конкуренції в мережі інтернет значно вищий. Конкурентами в ринковій торгівлі можуть бути ваші безпосередні «сусіди», На просторах інтернету вашим конкурентом може стати будь-яка компанія, що виявиться вищою за вас у ТОПі пошукових запитів.

Під час створення свого сайту важливо вивчити сайти ваших конкурентів. Мета такого візиту на сайт вашого опонента проста. Вперше потрапляючи в невідомий вам ринок, а ринок в мережі інтернет вам поки невідомий, ви опиняєтеся в самому низу і підніматися з цього дна буде непросто. Щоб трохи спростити собі завдання і знайти перші правильні підходи до просування свого ресурсу, допоможуть вже усталені на ринку компанії.

Відвідуючи сайт конкурента, вам важливо дізнатися, чим він відрізняється з сотні інших. Рекомендується відвідувати сайти тих компаній, чиї посилання потрапляють у ТОП 10 виданих пошуковим запитом. Такі сайти мають найбільшу популярність та часту відвідуваність.

На що варто звернути увагу? Насамперед варто звернути увагу на те, яка інформація розміщена на сайті. Правильна інформація запорука того, що сайт буде відвідуваний, адже користувачі приходять на ресурс саме за цим, Зверніть увагу як виконано дизайн сайту, які ви бачите особливості та що на вашу думку там зайве. Спробуйте проаналізувати чому саме такий підходить вибрали власники цієї компанії. Зверніть увагу на якість контенту та його спрямованість. Все це є засобом просування сайту. Приділіть час головної сторінки та проаналізуйте, яка інформація розташована на ній.

Не зайвим буде дізнатися на послугами якої хостінгової компанії користується сайт, що значно вище за вас у пошуку. Це також допоможе зрозуміти причину її успіху. Оренда сервера у хорошій компанії це так само важливо, як наповнення та дизайн.

Зробивши свої висновки, ви вже точно можете сказати, які результати ви хочете отримати в результаті. Не потрібно створювати копію сайту, що припав вам до душі. Подібна витівка буде коштувати вам репутацію. Пам'ятайте, що візит на сайт конкурента потрібен не для того, щоб створити копію, а для того, щоб знайти способи створити свій неповторний оригінал використовуючи не тільки свої ідеї та напрацювання, а й досвід уже існуючих компаній.

Див. також:

Чи потрібний аналіз конкурентів при створенні сайту

Будь ласка, виберіть мову сайту за промовчанням: