Введіть ім'я домену:
.ua .com.ua .in.ua .org.ua
.ru .com .net .org
Показати всі домени

Установка CMS Joomla 1.5

Відповіді на запитання від компанії "Український хостинг".

Установка Joomla 1.5 на хостінгу UH

Joomla є безкоштовною CMS (системою керування контентом), за допомогою якої можна створювати сайти та керувати ними з максимальною простотою. Платформа має відкритий вихідний код, який швидко розвивається.

Для встановлення CMS Joomla 1.5 необхідно завантажити архів з інсталяційними файлами з офіційного сайту, після чого витягти файли з архіву на своєму комп'ютері, а потім завантажити в кореневу папку сайту за допомогою FTP клієнта.

Архіви з релізами Joomla 1.5 можна переглянути і завантажити за адресою - https://downloads.joomla.org/ua/cms/joomla15

Завантаживши настановні файли Joomla на хостінг і створивши базу даних в панелі керування хостінгом, потрібно відкрити адресу сайту в браузері, щоб приступити до встановлення CMS.

Процедура установки виглядає так:

  1. Вибираємо мову та натискаємо на кнопку «Далі»:

  2. Перевіряємо сумісність сервера з CMS Joomla, після чого натискаємо кнопку «Далі»:

  3. Після ознайомлення з інформацією натискаємо кнопку «Далі»:

  4. Вказуємо параметри підключення до бази даних, створеної раніше на панелі керування хостінгом, після чого натискаємо на кнопку «Далі»:

  5. Натискаємо на кнопку «Далі»:

  6. Вказуємо ім'я сайту, а також email та пароль, які будуть надані адміністратору сайту, після чого натискаємо на кнопку «Далі»:

  7. Потрапляємо на сторінку завершення установки, на якій бачимо повідомлення про необхідність видалити в кореневій папці сайту папку «installation» та створити конфігураційний файл «configuration.php», в якому розмістити код, вказаний на відповідному полі:

  8. Після видалення папки "installation" і створення файлу "configuration.php" з потрібним кодом, натискаємо на сторінці завершення установки на кнопку "Сайт", щоб відкрити головну сторінку сайту:

  9. Зайти на адміністративну панель сайту можливо вказавши після адреси головної сторінки сайту /administrator , тобто повна адреса адміністративної панелі сайту буде http://ваш_домен/administrator

  10. Для авторизації в адміністративну панель сайту необхідно вказати логін admin та пароль, який був заданий під час встановлення CMS Joomla:

На цьому налаштування CMS Joomla 1.5 завершено.

Див. також:

Установка CMS Joomla 1.5

Будь ласка, виберіть мову сайту за промовчанням: