Введіть ім'я домену:
.ua .com.ua .in.ua .org.ua
.ru .com .net .org
Показати всі домени

Основні засади при створенні сайту

Відповіді на запитання від компанії "Український хостинг".

Принципи створення успішного сайту

Для будь-якої компанії, як ніколи, важливо бути частиною сучасного ринкового суспільства. А для розширення своїх кордонів просто необхідно створити враження своєї присутності. Однак ця присутність не повинна бути уявною. Поява вашого сайту в мережі інтернет та його правильне розкручування обов'язково дасть свої плоди. А для того, щоб плід ваших старань дозрів якомога швидше при створенні сайту слід дотримуватися деяких принципів. Їх дотримання не лише привабить користувачів, а й убереже вас від фатальних помилок.

Доброзичливий дизайн

З моди веб дизайну ніколи не вийде дружній дизайн. Такі дизайни орієнтовані на користувача та максимально відповідають його очікуванням. Вони легкі, не рясніють достатком зайвих елементів, радують око, не підвисають. Такі сайти можна сказати передбачають бажання користувача, проте є лише гарною роботою дизайнера та правильно обраного хостінгу для сайту .

Доступність

Користувач не любить чекати, розбиратися та шукати. Не приваблює користувача і безліч незрозумілого довгого тексту. Як правило, сторінки сайту оцінюються швидко і лише вибірково читаються. Тому пошук потрібної користувачеві інформації має бути швидким та зручним. Чим швидше він знайде те, що шукає, тим більша ймовірність його позитивного відгуку.

Наявність дивних зображень, непрацюючих посилань, стрибки в розмірах шрифту та граматичні помилки — це лише мала частина того, що відлякає гостя. Сайт є частиною вашої корпорації, тому варто розуміти, що наявність таких помилок це пляма на вашій репутації.

Актуальність

Вся інформація на вашому сайті має бути актуальною. Не забувайте змінювати контактні дані та оновлювати свій сайт хоча б раз на тиждень. Користувачеві важливо бачити, що ви живі та функціонуєте. Додавайте свіжий контент, розміщуйте інформацію про чинні акції і не лінуйтеся прибирати вже неактуальні пропозиції. Все, що представлене у вас на сайті, має надаватися повною мірою. А якщо ні, то який у цьому сенс? Ніхто не любить, коли їх дурять.

Див. також:

Основні засади при створенні сайту

Будь ласка, виберіть мову сайту за промовчанням: