Введіть ім'я домену:
.ua .com.ua .in.ua .org.ua
.ru .com .net .org
Показати всі домени

Створення сайту швидко чи правильно

Відповіді на запитання від компанії "Український хостинг".

Швидке чи правильне створення сайту

Досить часто доводиться стикатися з ситуацією, коли бажання просунутися бере гору і реалізації своїх планів ставляться нереальні терміни. Чи варто підійти до створення сайту відповідально? Чи можна піддатися поспіху і зробити все нашвидкуруч? Відмінність таких сайтів видно неозброєним поглядом. Одні опрацьовані до дрібниць, а інші важко поглянути без сліз.

Поспіх у створенні сайту справа неприпустима. Уявіть, що створюючи свою компанію ви теж поспішали. У похапці оформляли всі документи, набирали робітників і починали виробництво. До створення власного бізнесу ви, напевно, підійшли з усією відповідальністю. З не менш високим порогом відповідальності варто підійти і до створення свого сайту, вибору професійного хостінгу та розробки дизайну.

Пам'ятайте, що поспіх не найкращий друг у нових починаннях. Сайт – це філія вашої компанії в інтернеті. Краще відразу обдумати всі нюанси і приступити до створення обмежуючи себе певними термінами, що не горять. Ці терміни не повинні закінчуватися завтрашнього ранку або через тиждень. Для створення сайту буде потрібно багато часу і вашого терпіння.

Поспішивши пожинати плоди невдалих ідей ви ще довго. На виправлення помилок піде чимало часу, а так звана реконструкція відбуватиметься все в тих же похапках. Рано чи пізно ви розумієте, що для виправлення всіх недоліків вам знадобиться не тільки більше часу, але й набагато більше коштів. Найкраще зробити раз і добре, ніж потім сумувати про втрачені можливості.

Див. також:

Створення сайту швидко чи правильно

Будь ласка, виберіть мову сайту за промовчанням: