Введіть ім'я домену:
.ua .com.ua .in.ua .org.ua
.ru .com .net .org
Показати всі домени

7 речей, які має включати кожен стартап-сайт

Відповіді на запитання від компанії "Український хостинг".

Як зробити сайт сайту успішним?

На сьогоднішній день наявність сайту є невід'ємною частиною бізнесу і насамперед після вибору назви компанії є створення сайту, що представляє вашу компанію. Нижче представлено 7 речей, які повинен включати кожен стартап-сайт:

 • Домашня сторінка є серцем вашого сайту, тому що саме на неї насамперед потрапляють користувачі при пошуку сайту. Зовнішній вигляд, а також інформативність домашньої сторінки, вирішує чи залишиться користувач на сайті або залишить його. У зв'язку з цим важливо, щоб домашня сторінка містила:

  1. Назва вашої компанії.

  2. Заголовок, в якому чітко зазначено, про що ваш бізнес.

  3. Короткий опис, чим займається компанія.

  4. Список послуг, які ви пропонуєте.

  5. Огляд можливостей та переваг вашого продукту.

  6. Привабливі дизайн.

  7. Відгуки для підвищення довіри до вашого бізнесу.

 • Сайт повинен містити сторінку з інформацією про вашу компанію та історію стартапу, щоб дати потенційному клієнту більше інформації про ваш бізнес.

 • Також на сайті повинна бути сторінка з вашими товарами, щоб клієнти могли дізнатися які товари доступні для покупки. Для кожного продукту чи послуги обов'язково вкажіть назву, опис, ціну, наявність товару та способи замовлення.

 • Сайт повинен містити сторінку з назвою компанії та контактною інформацією, щоб клієнти могли легко знайти цю інформацію та зв'язатися з вами. Подібні сторінки часто містять:

  1. Форму зворотний зв'язок.

  2. Час роботи.

  3. Контактну інформацію

  4. Посилання на соціальні мережі.

 • Наявність блогу допомагає залучити новий трафік на ваш сайт. У блозі можливо публікувати оголошення компанії, новини, інформацію про акції і т.д.

 • Важливо, щоб ваш стартап був доступний у різних соціальних мережах, що може значно збільшити відвідуваність сайту та обсяг продажів.

 • Відео, а також інший візуальний контент є відмінним способом продемонструвати ваш продукт або послугу якомога більшій кількості відвідувачів сайту.

Див. також:

7 речей, які має включати кожен стартап-сайт

Будь ласка, виберіть мову сайту за промовчанням: