Введіть ім'я домену:
.ua .com.ua .in.ua .org.ua
.ru .com .net .org
Показати всі домени

Як запобігти часу простою сайту

Відповіді на запитання від компанії "Український хостинг".

Як запобігти часу простою сайту

Для власників інтернет-магазинів та інших комерційних сайтів, дуже важливо, щоб їхній сайт був весь час доступний в мережі інтернет, тому що простий сайт негативно позначається на продажах та рейтингу сайту в пошукових системах. Нижче наведено рекомендації про те, як запобігти простою сайту.

Вибір надійного хостінгу є найважливішим кроком, який ви можете зробити для запобігання простою сайту. Вибираючи недорогий або безкоштовний хостінг, ви ризикуєте отримати неякісну послугу, в результаті сайт буде часто недоступний. У зв'язку з цим для комерційних сайтів рекомендується вибирати платні послуги хостінгу у надійних та перевірених компаній.

Слідкуйте за оновленням вашого сайту, включаючи оновлення плагінів та тем. Це допоможе уникнути злому сайту шляхом знаходження на ньому вразливостей.

Не забувайте продовжувати послугу хостінгу, а також доменне ім'я , щоб уникнути простою сайту. Якщо ви впевнені у своєму бізнесі, краще одразу продовжити послуги на кілька років уперед і не хвилюватися, що їх буде відключено через закінчення терміну оплати.

Підключіть до сайту зовнішню службу моніторингу, яка надсилає вам повідомлення, у разі виявлення недоступності сайту. Такі системи моніторингу працюють цілодобово і допомагають вам помітити недоступність сайту якомога раніше, що допомагає усунути проблему в найкоротші терміни і не втратити потенційних клієнтів.

Див. також:

Як запобігти часу простою сайту

Будь ласка, виберіть мову сайту за промовчанням: