Введіть ім'я домену:
.ua .com.ua .in.ua .org.ua
.ru .com .net .org
Показати всі домени

Основні недоліки заставної сторінки сайту

Відповіді на запитання від компанії "Український хостинг".

Недоліки заставної сторінки сайту

У спробі максимально залучити користувача часом забувається, що сайт насамперед має бути зручним та практичним. Наявність великої сторінки як зменшує практичність сайту, а й має низку негативних чинників.

Просування сайту в мережі

Головна сторінка не найкраще впливає на просування вашого сайту в мережі. Така сторінка містить дуже мало корисної інформації, щоб пошукові системи її індексували. Це позначається на вашій відвідуваності та подальшому просуванні вашого сайту. Тому якщо і стало питання створення такої сторінки, варто відповідально підійти до того, яку інформацію ви хочете там розмістити.

Додаткові витрати

Створення великої сторінки тягне за собою додаткові витрати на створення цікавого та яскравого дизайну для неї. Чи ви впевнені, що хочете вкласти гроші сюди? Сайту завжди є куди рости і може бути краще приділити увагу основної частини ресурсу або вибрати vps хостінг , що має значну перевагу над звичайними веб хостінгами.

Збільшує кількість переходів

Користувачеві важливо швидко знаходити цікаву для нього інформацію. Наявність головної сторінки в рази збільшує кількість переходів. Чим більше користувачеві доводиться кликати на ведучі до потрібної інформації, тим швидше він втрачає інтерес до даного ресурсу.

Відвертає увагу

Неправильна і не несе належної інформації велика сторінка може відволікати увагу від основної інформації, представленої на вашому сайті. Сюди можна знайти і невідповідність очікувань користувача. Наприклад яскрава велика сторінка привернула увагу вашого гостя, але закривши її він потрапив на бляклий сайт, який після вже побаченого йому не дуже й хочеться. Тому розробка великої сторінки не повинна вселяти якихось хибних надій і, звичайно ж, інформація на ній повинна бути правдивою.

Трафік

Наявність анімації або відеоролика на великій сторінці збільшує витрати трафіку ваших відвідувачів. Може здатися, що у вік сучасних технологій це не така важлива проблема. Однак не варто забувати, що навіть у наш час не всі доступні засоби бездротових технологій та безлімітного інтернету.

Див. також:

Основні недоліки заставної сторінки сайту

Будь ласка, виберіть мову сайту за промовчанням: