Введіть ім'я домену:
.ua .com.ua .in.ua .org.ua
.ru .com .net .org
Показати всі домени

Основні етапи створення сайту

Відповіді на запитання від компанії "Український хостинг".

Етапи створення сайту

Створення сайту є досить трудомістким процесом, який займає не тільки багато сил і ресурсів, але й часу. Спростити завдання у створенні сайту можна правильно склавши технічне завдання та чітко визначивши цілі створення вашого сайту.

Насамперед час витрачений на створення сайту залежить не скільки від розробників, дизайнерів, верстальників, а від самого замовника. Правильно поставлене завдання — результат успішного завершення проекту з найкоротші терміни. Розробка сайту, у свою чергу, умовно ділитися на кілька основних процесів.

  1. Постановка задачі. Як мовилося визначення цілей створення сайту грає ключову роль. Чим відповідальне ви підійдете до цього питання, тим більша ймовірність, що ви отримаєте очікуваний результат. Від того, які цілі ви ставите для свого сайту, залежить і макет вашого дизайну та розробка структури сайту.
  2. Упорядкування технічного завдання. Технічне завдання це спільний результат замовника та розробника. ТЗ наочно показує ваші вимоги і як вони реалізовуватимуться. Вносити якісь зміни до ТЗ необхідно на момент його погодження, а не тоді, коли вже почалися роботи над сайтом.
  3. Розробка дизайну та верстка. Розробка макета дизайну та подальша робота з ним робота, яка займає основну частину часу при розробці сайту. Дизайн - обличчя вашого сайту і ставиться до його створення недбало не можна.
  4. Наповнення сайту. До цього етапу замовник має готуватися заздалегідь. Як правило, після розробки макета і верстки це наступний за трудомісткістю етап. Якщо у вас вся інформація готова, представлена в електронному вигляді, то часу розмістити її на сайті потрібно не так багато. Але якщо інформація як така відсутня, наповнення сайту стане чи не найдовшим етапом. Тому важливо заздалегідь готуватися до якої інформації ви хочете наповнити сайт, щоб потім це не стало ключовою причиною зупинення процесу створення.
  5. Тестування та розташування сайту в мережі Інтернет. Безперечно, сайт тестується на кожному етапі. Однак кінцевий результат піддається особливому контролю. Адже треба переконатись, що все працює правильно і не надає незручностей. Вибраний хостінг повинен відповідати всім вимогам. Зазначимо, що дуже зручним для розміщення сайту є drupal хостінг . Розроблений сайт має бути простим у використанні як користувачами, так і власником сайту. Адже після розміщення вашого сайту в інтернеті робота над ним не закінчується. Необхідно поповнювати його свіжою інформацією, займатися розкруткою та налагоджувати контакт із вашою цільовою аудиторією.

Див. також:

Основні етапи створення сайту

Будь ласка, виберіть мову сайту за промовчанням: