Введіть ім'я домену:
.ua .com.ua .in.ua .org.ua
.ru .com .net .org
Показати всі домени

Установка CMS Joomla 2.5

Відповіді на запитання від компанії "Український хостинг".

Установка Joomla 2.5

Joomla є безкоштовною CMS (системою керування контентом), за допомогою якої можна створювати сайти та керувати ними з максимальною простотою. Платформа має відкритий вихідний код, який швидко розвивається.

Для встановлення CMS Joomla 2.5 необхідно завантажити архів із настановними файлами з офіційного сайту, після чого витягти файли з архіву на своєму комп'ютері і потім завантажити в кореневу папку сайту за допомогою FTP клієнта.

Архіви з релізами Joomla 2.5 можна переглянути і завантажити за адресою - https://downloads.joomla.org/ua/cms/joomla25

Завантаживши настановні файли Joomla на хостінг і створивши базу даних в панелі керування хостінгом, потрібно відкрити адресу сайту в браузері, щоб приступити до встановлення CMS.

Вибираємо мову та натискаємо на кнопку «Next»:

Перевіряємо сумісність сервера з CMS Joomla, після чого натискаємо кнопку «Далі»:

Після ознайомлення з інформацією натискаємо кнопку «Далі»:

Вказуємо параметри підключення до бази даних, створеної раніше на панелі керування хостінгом, після чого натискаємо на кнопку «Далі»:

Натискаємо на кнопку «Далі»:

Вказуємо ім'я сайту, а також email, логін та пароль, які будуть присвоєні адміністратору сайту, після чого натискаємо на кнопку «Далі»:

Потрапляємо на сторінку завершення установки, на якій натискаємо кнопку «Видалити директорію installation»:

Після видалення папки "installation" натискаємо на сторінці завершення встановлення на кнопку "Сайт", щоб відкрити головну сторінку сайту:

Потрапляємо на головну сторінку сайту:

Зайти на адміністративну панель сайту можливо вказавши після адреси головної сторінки сайту /administrator , тобто повна адреса адміністративної панелі сайту буде http://ваш_домен/administrator

Для авторизації в адміністративну панель сайту необхідно вказати логін admin та пароль, який був заданий під час встановлення CMS Joomla:

На цьому налаштування CMS Joomla 2.5 завершено.

Див. також:

Установка CMS Joomla 2.5

Будь ласка, виберіть мову сайту за промовчанням: