Введіть ім'я домену:
.ua .com.ua .in.ua .org.ua
.ru .com .net .org
Показати всі домени

Поради для створення конкурентного сайту

Відповіді на запитання від компанії "Український хостинг".

Як створити конкурентоспроможний сайт

Створюючи свій сайт користувач чекає на шалену популярність. Проте варто враховувати, що з кожним днем конкуренція в тій чи іншій галузі зростає і утримуватиме лідируючі позиції, а тим більше зайняти їх, ставати вкрай не просто.

Для створення конкурентного сайту варто задуматися як про свою цільову аудиторію, так і про те, якими методами ви хочете привернути її увагу. Варто пам'ятати, що не кожен гість, що зайшов на ваш сайт, стане вашим покупцем. Проте, прагнути цього потрібно. Для цього важливо правильно ставити завдання під час створення сайту та обмірковувати ці моменти заздалегідь. Погодьтеся, що вимоги для сайту з продажу одягу і, наприклад, з продажу автомобілів відрізнятимуться. Все тому, що аудиторія споживачів у цих сайтів різна. Однак, є ряд факторів, які варто задуматися незалежно від того, на кого ви орієнтуєте свій сайт.

Легкість та доступність

Швидке завантаження сторінок вашого сайту запорука довгого та продуктивного перебування гостя на вашому сайті. Ніхто не чекатиме довгого провантаження, навіть якщо це виправдано красивим дизайном. Тому, коли розміщуєте сайт в інтернеті важливо пам'ятати про його легкість та доступність.

Пошукова оптимізація

Чим частіше користувач знаходитиме ваш сайт, тим більша ймовірність, що він довіриться саме вам. А для цього ваш сайт має бути забезпечений унікальним та цікавим контентом. Крім пропонованих товарів та послуг не варто сподіватися, що успіх прийде до вас одразу. Займатися розкручуванням просто необхідно.

Зручність використання

Чим зручніший і доступніший ваш сайт, тим більше позитивних відгуків він отримає. Варто враховувати правила розташування контенту на сторінках сайту і завжди прагне того, щоб інформація була доступною та зрозумілою. Тексти та статті розміщені на вашому сайті повинні бути написані доступною та зрозумілою мовою, якщо звичайно ваш сайт не спрямований на певну специфіку користувачів (наприклад інженерів чи хіміків).

Див. також:

Поради для створення конкурентного сайту

Будь ласка, виберіть мову сайту за промовчанням: