Введіть ім'я домену:
.ua .com.ua .in.ua .org.ua
.ru .com .net .org
Показати всі домени

Головна сторінка сайту, як особа вашої компанії

Відповіді на запитання від компанії "Український хостинг".

Що має бути на головній сторінці сайту

Після розміщення сайту в Інтернеті досить часто виникає питання, як має виглядати головна сторінка сайту? Головна сторінка вашого сайту – це ваше обличчя. Яким би ви хотіли, щоб бачили вас інші? Заходячи вперше на сайт, саме знайомство з вашою головною сторінкою грає чи не вирішальну роль. Клієнт, що визначив свою потребу в тому чи іншому товарі заходячи на ваш сайт, очікує побачити відкритість, націленість і безпеку. Мало кому захочеться віддати перевагу сайту, на якому не вказані контакти, відсутній логотип і контент не надає тієї інформації, що вам необхідна.

Безперечно важливо розуміти, як бачать вас інші. Чи дає ваша головна сторінка відповіді на всі питання, що цікавлять користувача.

Гість повинен з перших секунд зрозуміти, куди саме він потрапив. Будь це сайт із продажу меблів або одягу. Головна сторінка вашого сайту має явно надавати інформацію про те, чим ви займаєтесь та які послуги надаєте. Крім цього, її оформлення не повинно викликати зайвих питань. Правильне розміщення матеріалів на головній сторінці в секунду має викликати бажання продовжити ознайомлення з вашою компанією.

Див. також:

Головна сторінка сайту, як особа вашої компанії

Будь ласка, виберіть мову сайту за промовчанням: