Введіть ім'я домену:
.ua .com.ua .in.ua .org.ua
.ru .com .net .org
Показати всі домени

Глибина сайту

Відповіді на запитання від компанії "Український хостинг".

Глибина сайту

Як швидко можна знайти інформацію на вашому сайті? Якщо не вагаючись ні секунди ви скажете, що все розкладено по поличках і знайти дані можна за допомогою зручної системи навігації, то, звичайно ж, отримаєте заповітну п'ятірку від користувача. Адже якщо все так і є насправді, то скористатися вашим веб-сайтом комфортно і приємно. Але бувають і такі випадки, коли система навігації просто не дозволяє знайти необхідну вам інформацію. Справа може бути в неправильному сортуванні або в занадто великій кількості інформації.

Розділяють декілька видів навігації для сайту. Як правило, більшість сайтів вибирають навігацію дворівневого типу, де для того, щоб потрапити на потрібну вам сторінку, потрібно зробити всього три рухи: зайти на сайт, і перейти по двох пунктах в панелі навігації. Крім нього виділяють однорівневий найбільш підходящий для сайтів-візиток або промо-сайтів і трирівневий. Використання чотирирівневого типу обмежене і переважно застосовується лише на великих інтернет-порталах.

Глибина вашого сайту безпосередньо впливає відвідуваність сайту користувачами. Якось потрапивши на ваш сайт і «заблудившись» користувач врятли захоче повернутися на нього знову.

Див. також:

Глибина сайту

Будь ласка, виберіть мову сайту за промовчанням: