Введіть ім'я домену:
.ua .com.ua .in.ua .org.ua
.ru .com .net .org
Показати всі домени

Чи важлива наявність фірмового стилю сайту

Відповіді на запитання від компанії "Український хостинг".

Чи потрібний сайту фірмовий стиль?

Фірмовий стиль чудовий засіб виділитися із сотень конкурентів. Маючи свої відмінні риси набагато більше ймовірність того, що вас дізнаються. Крім цього при укладанні різних договорів та ознайомленні з товарами вашої компанії, куди більша ймовірність, що партнери запам'ятають вас, якщо у вас будуть свої відмінні риси.

Такими ж важливими факторами має фірмовий стиль і вашого сайту. Користувач, що потрапляє на ваш сайт, повинен бути впевнений, що потрапив саме туди. А для того, щоб у гостя виникала чітка асоціація, саме з вами варто подбати про створення власного логотипу та підібрати відповідні кольори. Фірмовий стиль забезпечує єдність сприйняття вашої фірми та допомагає ідентифікувати вашу компанію серед багатьох інших.

Власний стиль сайту не лише підтримує ваш імідж, але й налагоджує довірчі стосунки з вашими клієнтами. Адже потрапляючи на такий сайт користувач з перших секунд може бачити серйозність вашої компанії. Довірчий образ, що склався, повинен підтримуватися вами не тільки в стінах вашої фірми, але і на сайті.

Див. також:

Будь ласка, виберіть мову сайту за промовчанням: