Введіть ім'я домену:
.ua .com.ua .in.ua .org.ua
.ru .com .net .org
Показати всі домени

Яким має бути дизайн інтернет-магазину?

Відповіді на запитання від компанії "Український хостинг".

Ідеальний дизайн інтернет магазину

Дизайн інтернет-магазину повинен бути незабутнім. Перше враження від графічної обкладинки має залишити приємний смак і дати зрозуміти гостю, чому він повинен вибрати саме вас. Дизайн має бути приємним та легким для сприйняття. Досить часто користувачів приваблюють барвисті дизайни, проте саме з ними потрібно бути дуже обережними. Надлишок фарб так само поганий, як і їхня відсутність.

Важливу роль дизайні грають якісні фотографії. Це стосується безпосередньо товару продукції. Фото зроблені похапцем на домашню камеру нікому не цікаві. Для презентації товару в інтернет-магазині варто найняти професійного фотографа. Результатом таких витрат будуть хороші фотографії. І якщо це їжа, то її захочеться з'їсти, а якщо одяг скоріше приміряти. Чим привабливішим виглядає товар на фото, тим більша ймовірність його придбання.

Інтернет-магазини, як і флаєри, які вам вручають на вулиці. Чим яскравіше і барвистіші там кольори, тим більше цікавості вони викликають.

Не варто забувати і про функціональність. Наявність приємних фішок у вигляді анімаційного кошика або відео презентації товару стане чудовим доповненням та підвищить інтерес користувача до вас.

Див. також:

Будь ласка, виберіть мову сайту за промовчанням: